Tá súčasná móda zarastených mužov je úžasná! Úžasná! Konečne tento štát robí niečo aj pre mňa. Včera Fico, dnes Maďarič ... len tak ďalej chlapci! :-)))). Nie ako tá zatuchnutá opozícia, ktorá nerozumie ani len móde, nieto ešte politike, či oslovovaniu más :-))) ,


