Niečo o tričkách viem, takže áno, dajú sa kúpiť super lacné šmejdy za pár eur. S nízkou gramážou, ktoré po opraní menia tvar a menia sa na sito plné dierok v miestach, kde prešla ihla. Čím vyššia gramáž, tým vyššia kvalita a cena. Kvalitné tričká za pár centov nekúpite ani na Alibabe. Kto tvrdí opak, tak iba klame a zavádza.


