Vitaj v mojom klube! Ja som na niečom pracovala a keď som sem zavítala pre spestrenie mojej spackanej mladosti ... čistý vizír :-))))))))))))))
Vitaj v mojom klube! Ja som na niečom pracovala a keď som sem zavítala pre spestrenie mojej spackanej mladosti ... čistý vizír :-))))))))))))))
Očúvajte, mialkovci! Nie že tu budete frčať až do rána! A nie že vás napadne písať ďalší blog (*-_-*)
Idem het ... lebo vám nestíham ... robím na druhom fronte s vážnym textom a keď sa sem prepnem tak ... som na větvi. Predpokladám, že to niekto vezme ako smeč, ale nech :-)))
Dobrú noc a sladké sny :-)))
Načo tie drísty čítaš? Jeden deň čihy a druhý deň hota, ako to komu pasuje.
Napíšeš biele, povie že si sprostý lebo je to čierne. Napíšeš čierne, povie že si sprostý, lebo je to biele. Škoda času. Aspoň pre mňa. Nikdy som nemala rada narcisy, prišli mi okrem iného príliš arogantné :-))))
Ty vyzeráš, márišku Tvoju. Kde mám tú rozvalku? Človek Ťa nech 2 hodiny bez dozoru a ľaľa ho :-))))
Dilino! teraz to po sebe čítam ... a nestačím sa diviť aká som blbá. Robím tri veci naraz a takto to dopadlo :-)))))))
Ale no táááák :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nie je to náhodou trestný čin robiť si srandu zo starších ľudí?
Mne sa zatiaľ nezdá ... chýba im jeden čuvač, až potom uvidíš ten bengál ((*-_-*))
Máš síce pravdu, ale ja Gabovu aktivitu nevnímam ako dojnú kravu na eurofondy.
A k tým eurofondom ... prísť k nim nieje vôbec jednoduché. Pokiaľ nemáš niekoho vysoko pri ich rozhodovaní, ani si len neškrtneš. A taxa je minimálne 2000 za napísanie projektu + cca 35 zo schválenej sumy. Takže ... na eurofondoch pre a nielen pre Rómov bohatne bárs kto, len chudobina nie.
Moje nervy! Bláznov behá po svete čím ďalej tým viac.
Odporúčame