pri zmienke o premiérovi Ficovi strácaš príčetnosť
pri zmienke o premiérovi Ficovi strácaš príčetnosť
keby degresívci predostreli pred Slovákmi normálnu volebnú agendu,
nemuseli by šíriť nenávisť
a uchylovať sa k takýmto primitívnym akciám
sstanko, zasa máš pokazený televízor, však?
???
A čo si chcel povedať ačohentista?
čo na to hovoríš, degresívec?
slušnosťa sama, pravda?
zabudol si na obhajcu vášho obľúbenca černáka
fakt nechápem
A ako ich to pritom krásne vystihuje ...
degresívci a oráči nedokážu nič iné,
iba šíriť nenávisť
Chudáci
to nevymyslíš;
proste degresívci
Ako málo im stačí ku šťastiu
hulvátske nápisy po chodníku
a degresívci sú celý bez seba
prečo tu hanobíš čaputovú?
sstanko,
plieskať pelendrekom ako ty za mlada neznamená budovať
chudáci degresívci,
nevedia čo majú robiť od frustrácie, tak aspoň vypisujú nenávistné nápisy po chodníkoch
aj na tebe vidno, akí su slušnoľudia/degresívci humus
keď schvaľujú vulgárne konanie
to by asi aktuálne nešlo
Školy takisto ovládli degresívci s ich zvrátenosťami, ktoré tlačia do deciek
tí ktorí majú najviac rečí o demokracii, slušnosti a bla bla, ako napríklad šimečkovci
sa vyznačujú tým že nenávidia všetko čo má iný názor
Končí to potom cintulom, alebo aspoň primitívnou vulgárnosťou
Odporúčame