no tak ja som nereahoval na vecnú kritiku ale demagógiu;
podľa charakteristiky čo si vykreslil to nebolo jasné.
Ukrajina je skorumpovanejšia krajina ako Rusko a posledné voľby v ukrajine asi pamätá ešte Mária Terézia. Čiže zelenský je diktátor.
no tak ja som nereahoval na vecnú kritiku ale demagógiu;
podľa charakteristiky čo si vykreslil to nebolo jasné.
Ukrajina je skorumpovanejšia krajina ako Rusko a posledné voľby v ukrajine asi pamätá ešte Mária Terézia. Čiže zelenský je diktátor.
koho myslíš; zelenského?
máme demokraciu, každý môže čítať čo chce
samozrejme pokiaľ to brusel neblokne
anglosasmi hodne používaná je "farebná revolúcia"
Neobišla ani ukrajinu a odvtedy tam zomierajú ľudia
bruselu koľko predpovedáš, Vanga?
to iba v rámci boja proti hoaxom :D
že sa Západ sa pokúša rozbiť Rusko
nie je "Putinova línia"
ale holý fakt
také ich po sebe zanechávajú ukrajinci
keby to tak robili, celý doneck majú už dávno
gebelsovčina;
alebo keď meinstrímu vyhovuje citoivať aj Ruského analytika
ten meinstrím to zasa fláka :D
tento tvoj príspevok som nahlásil ako odporujúci slušnej diskusii
precvič si čítanie s porozumením
a potom si ešte raz prečítaj môj príspevok
nemusíš byť taký prísny na matišáka
čiže Ruské aktíva v zápdnej európe patria iba nepracujúcim degresívcom sediacim pri sójovom latte?
ale no
degresívci nemajú predsa radi ačohentizmus
'nie sme ako oni'; či to už neplatí a nastupuje anarchia?
mne spôsobil škody akurát zelenský zbombardovaním energetickej infraštruktúry vedúcej do európy
bezočivá krádež za bieleho dňa;
to je také "čisté" riešenie
Európska zákonnosť a transparentnosť nadovšetko :D :D :D
ďakujem za opýtanie;
dobre
A ty ako? Stále frustrovaný od volieb?
Odporúčame