ževraj ridžbek je inteligentný a citlivý
Ale teba sa to netýka
dobre, dobre, bigotny liberál
??
tu je reč o ukronáckoch a nato
slama v kravíne !!!
trápny humus degresívca hnojí dosť
a pre nato sú hrozba :D
?
určite nehľadal niekoho kto ho znásilní a okradne
nato sa od ukrajiny nemusí nič učiť
Korupciu a genocídu ovládajú v nato už dávno
bigotny liberál je to isté ako bigotny katolík
v rámci gríndílu letelo x európskych "lídrov" do bruselu lietadlami s nulovou uhlíkovou stopou,
aby si na obrazovke pozreli zelenského drísty.
No i tak še dá.
očividne ovládaš najmä degresívčinu
ako málo stačí degresívcom ku šťastiu.
Stačí keď meinstrím napíše že premiér Slovenskej republiky mal zdravotné problémy
ano, tieť som chcel napísať k004 že vysvetľovať niečo degresívcovi viac ako tromi slovami je márne
Orbán a čiastočne aj Fico
sú jediní suverénni politici gubernií bruselu
degresívci ktorí ešte nevykydali špinu
na premiéra Slovenskej republiky,
hláste sa u súdruha Žinčicu
hmm.. pod článkom o schutzovi
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1392923…
nebola povolená diskusia
A pod článkom o premiérovi Slovenskej republiky je tolerované všetko degresívny pomyje
Porozmýšľaj trochu, čo som chcel povedať
Odporúčame