Ja som nezaregistroval u matoviča žiadnu snahu o ospravedlnenie a žiadnu snahu o nejakú sebareflexiu
Napriek tomu že klame v jednom kuse
Ja som nezaregistroval u matoviča žiadnu snahu o ospravedlnenie a žiadnu snahu o nejakú sebareflexiu
Napriek tomu že klame v jednom kuse
ma ich mieste by som od matoviča odišiel iba ak by mi dal fiat500. Ale aj so zimnými gumami!
pekné divadlo pre degresívcov; najmä týždeň pred voľbami
Lepšie by to nezahral ani komik zelenský
no tak leškovi tiež nezávidím :D
A jeho kabát musí byť riadne frustrovaný
hovorím ti; nechlasci toľko
prosím ťa sstanko a vuml :D;
ten má akurát odborné učilište trieskania pelendrekom
naouzaj so sstankom je zbytočné diskutovať,
hovorm to tu každému.
On si potom myslí o sebe aký je vtipný a bystrý
niekto musí konsolidsovať keď deresívci za matohegerodora rozkradli
som zvedavý čím vydierali bulharov amíci a brusel
Svatá prostoto:)))
mňa neznepokojujú.
Smeti nečítam a šuca už vôbec nie
:D
1) to nie je "Ficova" zmena ústavy. To je zmena ústavy na základe konsenzu aj s opozíciou
2) eu si môže svoje "právo" strčiť za širák. Slovensko ako suverénny štát má svoju ústavu
možno aj viac ako angláni s terajšou Slovenskou opozíciou
no tak nech to Vlastenecký blok urobí ako "demokrati"
- zruší voľby z dôvodu zasahovania zo strany západnej európy.
Musia sa v Moldavsku ešte veľa učiť kým začnú "zdieľať" západoeurópske hodnoty
toto špecifické pohlavie vyskytujúce sa najmä v radoch strany Poslušného slovenska Fico asi nechcel nejako zvlášť vyzdvihovať
a ďalší fakt je
že bigony degresívec vidí iba to čo chce vidieť. Čo nechce vidieť, prekrúti.
... a degresívcom ostáva akurát tak
frustrácia z vyberania takej fotky na titulku kde sa Fico tvári čo najškaredšie.
Keby tento čas venovali niečomu osožnejšiemu, žurnalistika by mohla byť kvalitnejšia.
ak niekto tvrdí že umelcom na Slovensku niekto aktuálne kradne umeleckú slobodu,
je to netvor.
... Aj keď je možné že im "kradne" dotácie ktoré považovali za samozrejmosť. No nie, nie sú samozrejmosť. Ľudí ktorí si v kultúre zaslúžia dotácie je omnoho viac.
Odporúčame