prečo sa uchyľuješ k nadávkam.
Cest iba pokojne dával svoje argumenty
... A tým že som niekde hore napísal 'menej' som chcel povedať že obyčajní ukrajinci by nemali dôvod utekať ak by "padla" ukrajina ako píšeš. Prečo by to robili. Rusi im nič nezakazujú. Rusi iba nestrpia genocídu ruskyhovoriacich ukrajincov a ukrajinu v severoatlantickom pakte.

