ja nepoužívam výrazy že nejaký politik je sviňa ako degresívci.
Ja iba hovorím že nejaký politik sa nechal osprostieť anglosasmi a potom nechá zabíjať svojich ľudí
ja nepoužívam výrazy že nejaký politik je sviňa ako degresívci.
Ja iba hovorím že nejaký politik sa nechal osprostieť anglosasmi a potom nechá zabíjať svojich ľudí
á, žákovic primitívna banderovská demagógia má medzi degresívcami úspech
môže, bohužiaľ zelenský to nikdy nebude chcieť pochopiť
som to tu písal už niekoľkokrát.
Putin je blázon, lebo namiesto toho aby ničil zelenského vojenskú infraštruktúru bombarduje školy a nemocnice. Takto tú vojnu samozrejme nikdy nemôže vyhrať :D :D :D
vraždia osprostelí degresívni cintulovci. Hovoria tomu progres
Samozrejme aj islamskí fanatici, ale tých sem dotiahli degresívci
anglosasi nikdy nepomáhajú
Sledujú svoje záujmy
SStanko, čo sa tam chceš presťahovať? Kašli už na to a užívaj si tie svoje tri dôchodky v pokoji na kysuciach
ak niekto normálny urobí demonštráciu,
demográti/degresívci hneď povyskakujú ako čerti z krabičiek a musia urobiť protidemonštráciu. To je také demográtické.
zelenský sa síce cíti ako šéf zemegule,
ale pravda je iná
bez vyhlásenia v r.2014 banderovcami
prograsívny podľa slovníka možno znamená pokrokový.
V tom ja rafinovanosť degresívcov že sa takto označujú.
V skutočnosti presadzujú degresivisivistické militantné náboženstvo.
cintula je produkt šimečkovych degresívcov
Zbytočne to budeš krútiť
som dobrý;
pozrel som si že to píše SStanko,
a hneď som vedel že to bude pytlíkovina
to nie je Putinova
ale zelenského vojna
pán Jozef z Hnúšte ukázal prstom na stubba
mal by byť prijatý nejaký zákon o nepovolenej reklame.
Napríklad ak si niekto urobí reklamu na cudzej akcii, uhradí polovicu nákladov akcie
SStanko,
šerbeľ by si si nemal nechávať nevyprázdnený celý týždeň pri posteli
podľa plagátikov čo tam mali
usudzujem že sa protestu zúčastnili samí slušnoľudia
pokojne dávaj podobné príspevky,
ak sa ti potom uľaví
hlina začína byť vážna konkurencia matovičovi
Mimochodom, v ktorej strane vlastne ešte nebol?
Odporúčame