Nie som fanúšik Ruska,
ale zdravého rozumu.
Na rozdiel od degresívcov
Nie som fanúšik Ruska,
ale zdravého rozumu.
Na rozdiel od degresívcov
Som zvedavý či meinstrím zverejní ospravedlnenie za tento hoax,
keď sa časom ukáže pravda
Pilot hodinu krúžil nad letiskom
a potom sa rozhodol pristáť pomocou papierových máp.
:D
To je lepšie ako správa keď amíci pri bombardovaní Srbska "omylom" zbombardovali Čínske veľvyslanectvo lebo mali "neaktuálne" mapy
To nie je ako na Ukrajine,
Kde sa to hemží ktoré kolobežkármi
Súhlasím,
Samozrejme hoax
Preložené z degresívčiny: propagandistické meinstrímové výmysly
Žiaden. Ale keď dáni platia, treba brať
Hahaha, si dobrý humorista.
Ale pri zabití človeka sa to nepatrí
dávať tu nejaké bláboly denníkan,
to je PŠM, alebo čo?
frustrácia hneď zrána, súdruh gardista?
meinstrím vraj začne písať pravdu
makron; radoby napoleon
Normálni ľudia aj teraz vedia na ktorej strane majú stáť..
Vždy na opačnej ako čaputová
Asi si si nevšimol že píšem o bruseli. Ukrofašisti ma nezaujímajú
Amíci v takýchto prípadoch hovoria že mali neaktuálne mapy
ako vieš že kradne? Ako Fico podľa matoviča?
adela bola kedysi celkom normálna,
zakiaľ definitívne nepochopila, že ak sa chce uživiť v šoubiznise, musí rozprávať po degresívsky
Ano, majú tam asi chybu vo vyhodnotení
Odporúčame