zelenský chlapíkovi v krčme:
počuj zober mi pivo, ja ti zoberiem cigaretu
zelenský chlapíkovi v krčme:
počuj zober mi pivo, ja ti zoberiem cigaretu
komediant čo má čas na pózy s oblečením
všeličo bolo v článku napísané a to podstatné bolo opomenuté
Med z veľkých obchodných reťazcov za 4Evám môže naozaj uškodiť, lebo pri optimistickom odhade je to cukor
noo, snáď stačí že ním tečie ropa k nám, nie?
degresívna logika
- ukrajinci vyhodia do luftu stanicu a nespoľahlivý partner je Rusko.
I tak še dá
americký sen je iba pozlátko
a sloboda nikdy neexistovala. Ani v nedávnej minulosti, keďže nemôže byť sloboda tam kde je prípustný iba jediný názor. Keď sa objaví iný, hovorí sa hneď o "nenávisti".
Pokrytca vystriedal hromotĺk a "slobodný" západ teraz nevie čo má robiť
???
Tento tvoj príspevok som nahlásil ako nevhodný
dokonca aj anglosaský degresívny aktivista demeš dnes rozprával o tom že si musí Putin so zelenským sadnúť a dohodnúť sa. Neveril som vlastným ušiam
ale už začínajú prehrávať vojnu,
lebo sa im míňajú zásoby čípov čo nakradli z ukrajinských práčiek
má to nevýhodu, že už ani nedokáže ukázať
akú veľkú rybu chytil
nie si nebolševický, ale nezrelý
proste nezrelý bolševik
šimečka už beží do Srbska
aby ho matovi nepredbehol
ako si sa vyspal?
Dúfam že dnes už nemáš depresie
neviete či sa aj pán Jozef z Hnúšte
obul do rokovania Trumpa s Putinom
?
zrejme pri prijímaní do zamestnania sa najskôr urobí kádrový profil ako za komunistov.
Prvá otázka sa týka vzťahu k liberálnemu progresivizmu. To je "kladivo na čarodejnice"
najvyšší čas aby si začal riešiť ten svoj blok
lajnová mala na spoločnú fotku s Putinom 3 roky.
Nemá ani to
na Vánoce bude kachna nebo husa?
Počkáme co řekne pán prezident usa
Odporúčame