máš na stene fotku ostrihonovej?
máš na stene fotku ostrihonovej?
ovečkin je v súvislosti s oceneniami na Slovensku irelevantný
Ale pokojne mu môžu dať v usa titul hokejista roka. Je to naozaj výnimočný strelec
ale no
Čo to je tri miliardy ročne čo nakradol Fico :D oproti 100miliardám
rola ameriky ako svetového policajta raz musí skončiť
Neviem či dovtedy stihnú spraviť ameriku grejt egen
na sto percent doprajem Slafkovskému titul hokejista roka v Kanade (ak tam taký majú)
nie však v r.2025 na Slovensku
aj tvojou podporou ... hehehe
radosť čítať ako degresívci penia
keď človek z remišovej pexesa nakoniec možno vysúdi prachy.
Vytvárať pexeso nie je od politika rozumný nápad (teda neviem či výraz 'rozumný nápad' je rozumné používať v spojitosti s remišovou). Ľudia by sa mali zatvárať iba za zločiny, nie na želanie politikov.
iba včera dostala kolíková na súde po nose pre krivenie spravodlivosti
a už zasa vyskakuje
slama v kravíne !
hlavne si podlož nohy stola na jednej strane,
aby sa ti z neho nekĺzali poldecáky
keďže celý článok iba mlží čo sa vlastne stalo,
je mi jasné že kolíková z toho vyšla podľa práva - robila nezákonné rozhodnutia. Aj iným pre výstrahu.
... ako hovorila na Pumpe, Harabín ani iná právna autorita to nie je
stanko bol akurát v Ostrave, ale stará mať vraveli
výrok
"americké ultimáta predstavujú cestu k otvorenému konfliktu"
nie je vyhrážanie
Nepovedal: "ak do 10 dní neprestanete dávať ultimáta, tak... "
ak sa pýtaš prečo je kováčik vonku,
ja by som sa spýtal, prečo nie je mikulec dnu?
nie, teraz sereša zastúpili briti. Ktorí klamú 'jako když tiskne'
ak chceš niečo zábavnejšie,
pozri si zatlkanie šimečku
toto kto písal:
"... kapely, ktoré podľa neho ovplyvnili jeho tvorbu, ako napríklad Metallica ..."
?
Odporúčame