ponaučenie:
keď sa z odborníka vykľuje aj degresívec, v zomri sú od nadšenia vo vytržení
Pánu docentovi predpovedám skvelé zajtrajšky
ponaučenie:
keď sa z odborníka vykľuje aj degresívec, v zomri sú od nadšenia vo vytržení
Pánu docentovi predpovedám skvelé zajtrajšky
máš pravdu, to je genocída, nie vojna
medzi vojnou a genocídou je rozdiel
lebo sú Češi?
to je nič,
pán Jozef z Hnúšte zasa nepodal ruku Vlade
nepriamo drží ...
a keby sme vystúpili tak nás ekonomicky demokraticky liberálne zničia
noo toto je pre veľmi špecifickú skupinu ľudí
firemné PC je zasa otázka firemnej politiky
súkromné PC majú väčšinou predinštalované windowsy a a myslím že polovica z užívateľov ani nevie že to na čo sa pozerajú keď zapnú PC je operačný systém :D
to sa mu nepodarí, prešustruje prachy na drogy
nechceme, ale keď chceme prežiť, nemáme na výber
jasne, takže veríš že Fico kradol tri miliardy ročne. Aj jednobunkovci sú ľudia
ano, ja viem,
Toto je téma, o ktorej niektorí ľudia proste nechcú nič počuť. A zásadne ju nekomentujú, iba ak tak láskavo.
Zato v prípade Ruska sú hneď nekompromisný a hovoria o kolaborantoch.
neviem, nepoznám ho. Asi myslíš toho čo verí že Fico kradol tri miliardy ročne?
myslíš Izraelcov?
noo, tak si mal niečim prispieť.
Ja som sa nezúčastnil, to mi môžeš veriť :D
sprav si poriadok v pojmoch, a nemýľ si degresívcov s dezolátmi
Odporúčame