ty nikdym nikdy, opakujem, nikdy nemáš vysoké nároky
ty nikdym nikdy, opakujem, nikdy nemáš vysoké nároky
Putin je demokraticky zvolený.
Na rozdiel od zelenského
tak pre degresívcov ani Taliansko nie je dosť dobré ...
Fico pôjde aj k makrónovi, ale až keď bude pršať, aby mu makrón mohol držať parazól... ak ho dovtedy na svojom starom nezláme stará makrónová.
keď pustia Kočnera
ani na šimečkovu partnerku s jej tanečnou produkciou
to neviem ale je príjemné vidieť dvoch normálnych ľudí ktorí si rozumejú aj bez toho aby dookola rapkali degresívne drísty.
takže Taliansko je u degresívcov takisto na blekliste
Hm, zaujímavé, dobré vedieť. To by nezistili ani americkí vedci
šimečkonácek a vie čítať
To sú mi veci. Sójové laté si si dal?
takže politika juhozápadným smerom a degresívci aj tak pindajú
Degresívcom proste nevyhovieš
zurinda skurát tak Slovensko vypredal
a stal sa vojnovým zločincom
To je všetko čo dokázal
no tak starému fašistovi je fašistický znak blízky. Budeš ho písať radšej ako ZZ
som zvedavý ako budeš písať Rusko, keď sa zdechovi podarí zakázať písmeno "z"
to kto ste "vy" ?
To ako musi byt clovek sprosty aby volil čaputovú?
človek ktorý píše "blogy" typu "uznávam Vašáryovú ako človeka", alebo "zdechovský nazýva veci pravým menom" tu nie je na diskutovanie ale plnenie svojej prograsivistickej misie. Spokojnosť na oboch stranách :D
Odporúčame