druhý krát ti musím povedať že si smiešny že toto ironizuješ. Napíš mi ešte že si myslím že Zem je plochá.
neviem o čom to totčíš
ak by si čítal s porozumením vedel by si už že mám 3 očkovania. A som presvedčený že to bola MOJA chyba. Podľahol som matovičovmu systému.
Ja môžem tiež na tvoj spôsom ironizovať niečo ako - vakcína je sloboda.. čoho sa vlastne báli zaočkovaní, veď boli zaočkovaní a nič sa im nemohlo staŤ :D :D :D, tak prečo nútili aj ostatných ?

