trestu podľa zákona
Tuším že nielen že nevieš čítať s porozumením, ale nevieš vôbec čítať
trestu podľa zákona
Tuším že nielen že nevieš čítať s porozumením, ale nevieš vôbec čítať
buď pokojný, iba trestu podľa zákona.
Normálni ľudia nestrieľajú na svojich oponentov
ešte si zabudol spomenúť taliansku mafiu :D :D :D
a kde píše Progo78 že to tvrdí?
Vieš čítať s porozumením?
a prečo mal cez seba prehodenú žltomodrú handru, to naozaj nechápem.
Tam patrí viac guba alebo čuha
ano, na Slovensku je stále hustejšia atmosféra,
Degresívci totiž neuznávajú demokratické voľby v ktorých nezvíťazili oni
no chudák laták,
už len čakám kedy vyhlási že omylom schytil do ruky valašku namiesto knihy básní.
Typický "demokrat", zmilitarizovaný degresívec. Keď sa má zodpovedať tak sa začne s krytím meinstrímu vykrúcať. Takýto človek patrí do basy. Nie na "nápravu", tá neprichádza v jeho prípade do úvahy, ale na výstrahu iným horúcim hlavám. Ako bonus by bolo keby sa tam stretol s generalissimom naďom. Veď je jeho obeťou.
"EK tvrdila, že tieto správy už neexistujú" ... to kto je tá EK ?
Tá EK mi pripomína matoviča - daňové doklady na povale u babky, zničená kovidová dokumentácia...
niekedy, myslím v 2011-tom na Mlynoch študenti vyhodili z okna na 8. poschodí svojho kolegu.
Polícia to zamietla pod koberec.
Nebol to proste typ akým sa stavajú pamätníky pri Dunaji.
Rozdiel medzi konšpiráciou a pravdou je niekoľko mesiacov
a čo také degresívci vykutrali na Trumpa?
Že nepoznal Muska, alebo že čítal prejav vrátane poznámok čo má robiť? Nevedel kde je a ktorým smerom má vykročiť?
Nebuď trápny
preboha, každý súdny človek videl,
že biden má zdravotné problémy
Iba degresívci samozrejme nie, tí sa vždy držia svojho manuálu
(Pamätám si ako chceli degresívci odpísať Zemana, a ten nemal problémy psychického charakteru. Dvojaký degresívny meter)
čo som ja meinstrím?
Ďakujem že čítaš moje príspevky. Uč sa z nich.
najlepšia radosť je škodoradosť
... ale u meinstrímu je to trápnosť
holečková?
čo sa dá robiť, skoro každá strana má svoju remišovú
ešte dobre že tadiaľ nemusia previezť obsah dubajského baru
nijako, šimečkovym degresívcom nevysvetlíš, stále si budú rapkať svoje
Odporúčame