stanko,
choď si radšej prečítať niečo od ANDREJA Pavloviča
stanko,
choď si radšej prečítať niečo od ANDREJA Pavloviča
nerozumel si jednoduchej otázke? :
prečo nenadávaš toľko na Izrael ako na Rusko?
čiasočne súhlasím
Aj tam už dorazila demográcia
no tak sa na tom nepriživuj
nie, predvolebná téma je "preinvestovaných" 2,5 milióna v petržalke
... A tie pruhy na nábreží sú samozrejme nezmysel
v prípade stanka, náruživého čitateľa Andreja Pavloviča, akákoľvek pomoc je márna
aby sa dali vyplatiť tanečné produkcie šimečkovej partnerky
ľutujem chudáka brusela, ako na nás dopláca :D
dávam za pravdu
Mínusy členstva prevyšujú, mohli by nás nechať ísť.
Bohužiaľ sa tak nestane, predsa len u nás majú pracovnú silu za zlomok ceny u nich
stanko,
choď si radšej prečítať niečo od Andreja Pavloviča
v Gaze prebieha genocída
Na ukrajine nie
stanko, vidím že literatúra je tvoja "silná" stránka
a to tam ešte matovič nenatočil videjko
no má to ťažké mať za ženu niekoho kto "reprezentuje" sas
no a teraz ho treba posadiť do basy.
Aj to je verejne známe
oslavné filmy na černáka natáčajú progresívci
tak toto snáď progresívci nemyslia vážne. Vyzerá to že nielen natočili o ňom dva filmy. (aká náhoda, akurát keď sa hovorí o jeho prepustení), takže si v base asi pekne prilepšil (tá modrá košeľa je asi Alain Delon), ale začnú špekuľovať o jeho "polepšení". Nech sa spýtajú rodín desiatok brutálne zabitých, čo povedia na jeho "polepšenie".
Dobre, ok, musíme byť ľudský. Tak podľa amerického systému. Pôvodný trest 500 rokov, dal by sa znížiť na 450 rokov basy. A bodka.
alebo za pozdrav "česť práci ! "
Odporúčame