po premiérovi v nenávisti strieľajú iba degresívci
po premiérovi v nenávisti strieľajú iba degresívci
je verejným tajomstvom že amíci
prostredníctvom svojho poskoka bruselu
okradnú ešte aj svoje gubernie,
nie to ešte nezávislé štáty
a na indipendens dej už vôbec nie
ale neskladal oslavné básničky na Víťazný február
je, ak nezavraždili degresívca
nie, propagandu nesledujem.
Ale spomínam si na odeský masaker
u ukrofašistov sme na takéto akcie zvyknutí ...
Nakoniec ... úder kladivom do hlavy je milosrdnejšia smrť ako byť upálený za živa ako 50 ľudí v Odese.
Odpočívaj v pokoji!
blbí - blbší - totálni kripli - chán
preložené z degresívčiny:
fašistickí ukrobanderovci prechádzajú na brutálne teroristické akcie. Skapíňajúci kôň kope.
asi máš pravdu s tou výmenou,
aj keď ja by som im doporučil remišovú
dve strany presne 21,3. Ale to je náhoda!
táto vojna začala v r.2014
okrem toho majú málo čípov z ukrajinských práčiek
Rusi prehrávajú preto, lebo bombardujú školy a nemocnice,
zakiaľ čo ukrajinci prevádzky na výrobu munície
ďakujem; keď niečo nebudem vedieť, môžem sa ťa spýtať?
"len tak" sa tam vyskytol kotolník udaj
nba rozdiel od ukrajinských žoldnierov,
ktorí padli úplne hlúpo iba kôli peniazom
hodilo by sa nejaké videjko amíckych "poradcov" na ukrajine. Ako dôkaz.
ale vo švajčiarsku nevládol matovič
Spochybňovať atentát na premiéra môže iba i. diot, alebo degresívec
Odporúčame