+++
to že sú tam kórejci je asi meinstrímový hoax,
to že dezertovali je určite meinstrímový hoax
agentka, a to je objektívny faktor
ak je to maslo majetok Slovenskej republiky,
nemali by ho tam predávať
v tomto sa nezhodneme .
Psychopatovič nikdy nebol objektívny
vždy by malo ísť o to aby nevinní ľudia boli na slobode
matovič je bojovník proti kríze https://www.csportal.sk/photogallery.php?pho…
zo šimčku a jeho tatka by si veľa nevytopil
ak opozičná práca spočíva v osprosťovaní národa, tak ano
tam ho rozdávajú zadarmo
teda nie v Kijeve ale v Lvove
a nie rozdávajú,
ale kradnú
ale toto psychopatovič fakt vie
- s nejakou sprostosťou dokáže vždy získať popularitu aby sa o ňom hovorilo
Keď už ho aj ten meinstrím trocha ignoruje
možno aj zuza s doživotnou rentou v emerike prednáša o najdrahšom masle
on síce nie, ale pavlínka ano :D
ak bude Fco vo vláde ešte 20 rokov,
pokojne môžeme mať najdrahšie maslo
on myslel diskutujúceho okupanti68
nikto ti nedá toľko ako matovič dokáže sľúbiť
možné to je tak, že tam od r.2020 tri roky nevládli blázni
Že by pod okupantmi mysleli ukrajincov?
Dobré, daj ešte ten o plochej uemi
Odporúčame