+++
takže robiť murára je dno.
Myslenie ako u kovačiča pokiaľ ho nechceli vyliať z markízy.
Potom sa stal zrazu odborárom
z olympiády sa stáva progresívne divadlo.
zrušiť
spomienkové stretnutia ku genocíde Gazy budú v ktorý deň?
kostolná nediskutuje! ... ona prdí ... hehe
Pri americkej invázii nezahynuli desaťtisíce, ale stotisíce. A dobre vieš že meinstrímová propaganda tvrdila že Irak má jadrové zbrane. Jeden čas dokonca prebehla správa, že niekde v púšti našli motor z odstredivky.
Klamstvo na klamstvo, špinavci
To čo musí byť za úchyla, ktorý ešte v živote nebol na Dukle, a na výročie sa tam trepe len aby ju zhovadil
hašekova jedovitosť už hraničí s diagnózou
no, ukrofašisti si to mali rozmyslieť v 2014 keď upaľovali ľudí zaživa
panebože, koľko fašistických náckov tu reagovalo na môj príspevok.
A ja som myslel že čítajú iba smeti a nočníkN
fašistická je ukrajina. Tam sú azovci, nie v rusku
hlasovanie je fakt. ZA hlasovali všetci ukrajinci. Rus nie.
dobre, dobre, oslobodili nás ukrajinci, len sa upokoj.
Nepotrebujem aby si po toľkých rokoch dostal kôli tomu infarkt.
ale že vraj neboli dve ale tri
a neboli to Rusky, ale Ukrajinky
zuza bola všade tam kde bol sereš. Teda ešte je, ale už to nikoho nezaujíma.
a v 68' potom zasa ukrajinci pre zmenu hlasovali za inváziu do Československa.
preto lebo históriu by sme mali poznať a pripomínať si ju.
Presne pred 80 rokmi sa začalo oslobodzovanie Československa
sloboda prišla z východu
Bez ohľadu na to čo si myslí Fico
chcel som povedať že súhlasím s tvojou poslednou vetou, ale snáď nie sú všetci češi ako ty.
... Teda s tou poslednou vetou súhlasím ale z iných, nie nenávistných dôvodov
Odporúčame