s poslednou vetou súhlasím.
Kým niečo napíšeš, radšej počkaj
s poslednou vetou súhlasím.
Kým niečo napíšeš, radšej počkaj
stanko, nekúpiš pager? Lacno.
nech s tým natrú matoviča,
či uvidia to čo sa na polici tvári ako lekvár
prečo by sme mali odmietnuť Ruskú ropu na ktorú máme postavenú infraštruktúru a je najlacnejšia?
nie, príživník je ten kto dotácie použije na vlastný plat. Napríklad financovanie progresívneho tanca
epileptickému tancu za 100 tisíc sa naozaj nesmejem
veď jasne že im to poradil Putin. Hovorili to za oplechovanou ambasádou. :D
keď tu degresívci spomínajú Mečiara,
bolo by treba spomenúť aj to že Mečiar stál pri vzniku Slovenskej republiky
Degresívci by nikdy na také niečo nenabrali odvahu
to je tuším tá čo sa rozplakala pred kamerami že ju nechce nikto znásilniť
To ani nevieš čo povedal Taraba v nedeľu, pondelok a utorok?
Aj by som na predstavenie išiel, ale iba v prípade ak tam bude aj niečo v štýle známeho dobre dotovaného tanca inšpirovaného epileptickým záchvatom. Bez toho to nie je to pravé progresívne umenie.
tak to budeš mať určite aj tú nezostrihanú a nezmanipulovanú LEGALNU nahrávku ako chceli čurilovci nakopať Santusovú do p
fíha, tak už máte niečo aj na Blahu?
Dúfam že to bude tiež aspoň tri miliardy ročne.
no tak ale ani to nebolo dotované pár stotisícami eur
máš tam chybu. Nezohnal si milióny, ale nakradol tri miliardy ročne
preboha nedávaj tu matoviča
keď Pán uvidel putiho hlúposti, povedal
blahoslavení chudobní duchom lebo ich bude kráľovstvo nebeské
želám Ficovi veľa šťastia k narodeninám
a tebe veľa šťastia v nejakej krajine kde budeš navždy cudzinec
problém je v tom že zhruba to čo si vymenoval boli dôvody na zatvorenie predsedu hlavnej opozičnej strany. Inak sa tomu hovorí aj likvidácia politickej opozície
bol by sa očistil, ak by po roku matovičolipšicovej väzby bol ešte živý. Nahrávky boli ZÁKONNE vyhotovené. Na ostatné škoda reagovať. Ešte si mal napísať o ukradnutých troch miliardach ročne
Odporúčame