a koľko by mali podľa teba stopiť aby to bolo tak na 17 rokov basy?
a koľko by mali podľa teba stopiť aby to bolo tak na 17 rokov basy?
skôr ako tu budeš písať ďalšie hlúposti, pozri si názov tej zmluvy zo 4.9.
...
Mimochodom tvoje urážky mi žily netrhajú. To je vec admina, že mňa by už dávno zablokoval, ale ak si antifico, môžeš písať nadávky koľko sa ti chce. Beriem na vedomie degresívnu demográciu
nie, darovať pol Slovenska
tomu asi nezaplatila kurz angličtiny
to ja neviem koho všetkých sa to presne týka, opýtaj sa šimečku, to je jeho projekt
a nezabudni aj na to "spoznávanie nových menšín" Bez toho proste Slovensko neprežije
pošli zuze na zdokonalenie angličtiny https://www.youtube.com/watch?v=j4vvvDO5rP0
brav za brava, čo na to povieš?
Tak sa to robí do psej matere. Priškripnú dotácie ministri, pomôže šimečkovi valo (čiže blaváci)
Viď nová zmluva na 18000.- pre šimečku od blavákov zo 4.9.2024 (spolu už 71000.-)
vieš o tom že dotácie žiadajú aj na svoje platy?
nie, ja by som to nedokázal robiť
zabudol si uviesť že išlo o čitateľa nočníkaN
pripomínam že otázka nie je útok
prečo si nedal trestné oznámenie na matoviča, ktorý ho chcel dať zato protiprávne do basy?
fico kradol podľa teba tri miliardy ročne.
Prečo si nedal trestné oznámenie?
na podaní nič, ale treba mať riadne dôkazy aby to nebolo ako za čurilovcov - nezákonné väzby
vydrž času. Postupovať treba zákonne, nie ako za lipšica
jaMILujemCaputovu
Odporúčame