Najlepšia káva je z bobúľ, ktoré si v Kolumbii vypestuje sám
„Jediné, čo sme mohli robiť bez finančného kapitálu, boli výškové práce. Nakúpili sme štetce a farby a pustili sa do toho, ale nebavilo ma to. Dalo sa však na tom zarobiť, pretože ešte v tom čase fungovali socialistické kalkulácie,“ spomína na podnikateľské začiatky Jaroslav Útly. Zaviedli sa ceny dohodou, neexistovala daň z pridanej hodnoty, neplatili sa dane.„Bol to naozaj krásny rok, žili sme absolútny sen,“ povedal.
To je sen našich podnikateľov neplatiť dane, a ešte lepšie ani zamestnancom.Ked sa mali platiť dane, už ho to nabavilo.No zase klobúk dolu že sa dal na takéto podnikanie a tak ďaleko.Inak v Kolumbii sa pestuje káva na kvantitu a v Etiópii na kvalitu.