Ved aj mi po 89 roku budujeme ekonomiku podľa západného vzorca desatrocia, presne 25 rokov.Tak o čom točíš.Akurát nemáme také veľké dlhy ako ten západ.Napríklad Grécko, Špaielsko, Portugálasko, Taliénsko, a to nespomínam kapitalistické štáty v Afrike, Južnej Amerike a aj Azii.Tam všade je kapitalizmus budovaní desiatky rokov.A to máš pravdu keby sme nemali ukradnuté strategické podniky mali by sme sa omnoho lepšie.


