Mnohým by nezaškodil aspoň pol ročný základný vojenský výcvik.Naučiť sa trochu zodpovednosti, samostatnosti a v prípade nejakej katastrofy pomôcť.Je zaujímavé, že neutrálne Rakúsko má povinnú základnú vojenskú službu.Rakúšania dokonca sú proti zrušeniu ZVS.

