Je to ozaj super, keď veríš politológom.
Obyčajný ľudia sa zmenili na Občanov SR.Vravím pravicových strán nikdy nie je dosť.Možno sa nejaký názov uchytí.
Slovenský politici a úradníci by mali používať a kupovať autá vyrobené na Slovensku.Na farbe strany nezáleží.
Lebo Durinda mal politickú zodpovednosť a nie hmotnú.To je demokratický výmysel.
Som zvedavý či sa zvýši turizmus po zavedení 0 cestovného pre dôchodcov a študentov.Verím tomu že to pôjde do plusu.
Pravicových strán, nie je nikdy dosť.No tieto vety čo povedal, ma uplne dojali:
„Keď som v roku 2009 vstupoval do politiky ako úspešný podnikateľ, chcel som pomôcť vytvoriť zo Slovenska prosperujúcu krajinu. Obetoval som tomu súkromie, veľa času, energie a vlastných peňazí. Pre svoj sen som pripravený urobiť všetko. Verím, že takých nás je na Slovensku dosť,
Ja verím že takých je veľmi málo a sú to len krásne vety.Nepoznám podnikateľa čo by myslel viac na štát ako na seba.
Veľmi dobrý príklad takého utečenca je Štefan Hríb, ktorý pôsobil v Slobodnej Európe a teraz trepe u nás.
Prečo píšeš ,,sme sprostejší,, v množnom čísle keď píšeš o sebe.
K tým hercom, ešte chýba Labuda, Kňažko, Hryc, a Lasica s manželkou nech je to na komplet...
Šéf Naftogazu: Náš hlavný problém je na Slovensku.
Hlavný problém je, že Ukrajina neplatí Rusom za plyn a nemá peňazí na platby.Pán Kobol je obyčajný špekulant, pre ktorého nie sú sväté žiadne zmluvy.
Dokonca ani humanitné bombardéri im nad hlavou nelietajú.
David.C vďaka za príspevok.
Povedz to nejakému fotografistovi, ktorý rozumie fotoaparátom, že je Ruský fotoaparát šmejd.Vieš kam ťa pošle?
Nemusíš byť zvedavý, stačí pozrieť do Iraku kde si USA demokraciu si užívajú.Niektorý od nadšenia vyskakujú vysoko do vzduchu.Tak isto v Líbyi,Afganistane...
Každý článok je dobrý, na oplutie Ruska a Putina.ČTK a média, ktoré vychádzajú na Slovensku a tvária sa že sú nezávislé a Slovenské treba brať z rezervou.
Bývalé nacistické Nemecko a fašistickí západ nemôže Stalinovi zabudnúť, že vyhral veľkú vlasteneckú vojnu a tak ho budú stále okiadzať.Že bol hladomor vďaka západu, ktorý nechcel zlato ale obilie to nikde nepíšu.
Odporúčame