Daj tam od Kryla aj Demorace alebo od Nohavicu Pane prezidente.
Daj tam od Kryla aj Demorace alebo od Nohavicu Pane prezidente.
Viluško ako to slobodne vyjadruješ svoj názor pod anonymným nickom?A to nielen ty ale skoro všetci diskutujúci.Čoho sa bojíš, že nezverejníš svoje meno vek?Ved si v slobodnej krajine.A tie rady na banány, pračky chladničky, ved čítaš 20 rokov starý manuál.
zabudol si dodať benzín za 2 koruny, plná zamestnanosť, žiadne drogy, žiadny bezdomovci, ty anti bojovník 25 rokov po ekonomickom prevrate.Ktovie kde si ty bol vtedy, asi si ťahal káčera za sebou...
Same dobré správy, je menej drogovo závislých, menej prostitútok, menej bezdomovcov, platy stále menšie.V čom sa ešte zmenšilo dobiehanie?V Luxembursku upratovačka behá z metlou 2.64x rýchlejšie ako tá naša.
leo_sk, jasne že to nebolo bezplatné, lebo sa to platilo zo ziskov zo strategických podnikov a tie zisky teraz miznú v zahraničí.Možno neveríš pisateľke, ale ona to reálne zažila, a ty čo si to nezažil jej to budeš vyvracať.
Pri každom podpise by mal byť dodatok, že nebude dotyčný cestovať zadarmo, nech vládu porazí.Kto nesie vinu na tom, že sú 40 ročné vlaky po 25 rokoch od revolúcie?
Hlavne že ty máš šajn, líná huba – holé neštěstí
Ja sa ti divím, čo ta tu drží? Vysťahuj sa.Všade je lepšie.Dnes v od radosti v Nemecku idú štrajkovať...
Muammar al-Kaddáfí v Lýbii dal ľudom zadarmo školy, benzín, elektrinu, bývanie a asi preto ho zlikvidovali.
Môžeš cestova´aj bezbarierovím, stačí ked si ku lísku kúpiš miestenku za 1€.Bezbarierové sú dokonca aj v osobných vlakoch.
pazicki, to máš pravdu , kopec ľudí by chodilo do Čiech jak do Prahy tak za turistikou.Tie peniaze by sa im určite vrátili.
Že to priláka turistov a zvýši turistický ruch to nieje dobre?
Je zaujimave že to netrápi Rakušanov ani Madarov kde majú tak isto bezplatnú dopravu pre dôchodcov.Akurát si to oplul a ukázal svoju závisť.
Z desaťtisícov v nadpise sa vykľulo stotisíc,100% zadĺženost a nemožnosť sa vyhovárať na komančov, niekde kapitalisty spravili chybu...
V Amerike sú v podstate len 2 strany, jedna za 18 a druhá bez dvoch za 20.Tak žiadna červená a modrá...Jedine ten pásik na vlajke majú červený a hviezdičky sú všetky v modrom raji...
Dolu v príspevkoch všetci psi štekajú a Putinová karavána ide ďalej...:)
Myslíš ten čo sa kúpil za Uhliarika za vyše 2 milióny, a robí 64 snímok porovnať z Pieštanským ktorý robí 128 snímok za sekundu?
Jesli nekecáš, za 25 rokov vlády demokratov pravých či ľavých sa v medziach zákona rozkradlo tolko toho že keby mali zlodejov pozatvárať, tak by museli ešte tri basy v Leopodove postaviť.
To je dobrá správa, bude menej dopravných nehôd a preto sa zníži platba povinného poistenia vozidla.
grogy sú svinstvo...narkomani sa dožívajú priemerne 33 rokov, nechaj toho...
Odporúčame