Myslím že elektrický pohon je šetrný a efektívnejší ako spaľovacie motory pre životné prostredie.K vlakovej doprave malo prístup viac % Slovákov, no bolo porušených kopec železničných tratí.Možno aby nahnali zákazníkov súkromným autobusovým spoločnostiam.


