Pekne napísané a hlavne pravdivo, jaká nežná revolúcia, západ potreboval zlikvidovať konkurenciu, uvolniť trhy, a lacnú pracovnú silu.Dobre vedeli prečo dotujú disidentov.Tieto všelijaké farebné revolúcie, s pekným pomenovaním sú riadené svetovým mamonom...Ludia chceli cestovať, ale teraz nemajú začo...:)Veru neprehrali sme, len sme naleteli pekným rečiam...


