Veľmi dobrý postreh, a myslím si že sú dielom opozície, ktorá sa sama odvolala.Teraz útočí pomocou platených diskutérov, ved niekedy tie príspevky nemôžu mať zo svojej hlavy...:)Poslanci majú platených poradcov a asistentov ktorý kalia vodu na diskusných fórach...Stačí aby bol v nadpise Fico...


