Dalsi co ma problem s myslenim ...
Dalsi co ma problem s myslenim ...
Pekne zoradení cakali fasisti ... opat blizsie k mieru
Ruské ozbrojené sily zasiahli militantov 128. brigády Ozbrojených síl Ukrajiny počas verejného rozdávania ocenení
Zahynulo asi 20 vojakov niektorí z nich boli dôstojníci
Ukrajinská strana potvrdzuje hromadnú smrť vojenského personálu 128. útočnej brigády ukrajinských ozbrojených síl v dôsledku raketového úderu
Pekne zoradení cakali fasisti ... opat sme blizsie k mieru ...
Kubina je dementny ?
comu nerozumie na vete suhlas sa nevyzaduje, ak rozhodnutie zamestnavatela vyplyva zo zakona a nie z jeho vole ?
citat s porozumenim ta neucili ,?
to pravidlo je rovvnako nezmyselne ako by bolo pravidlo v atletike urcujuce NEplatnost pokusu v pripade ze sa vyskar dotkne riťou laťky, ale tá nespadne
skratka lopticka prejde ponad siet, dopadne do určeneho priestoru, malo by byt irelevantne ci sa dotkla siete ... že po dotyku moze loptika zmeniť smer a zmiasť supera ? no a co ... nahhoda s ktorou musi super ratat
a to vazne tento za8ran ide poucovať 4nasobneho premiera co moze a co nie ?
"V stanovisku, ktorý schválil výbor pre európske záležitosti, sa píše, že cestou, ktorú podporuje Slovensko, je mierový plán ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského. Plán je založený na tom, že Rusko okamžite stiahne svoje vojská z územia Ukrajiny a obnoví územnú integritu nášho východného suseda."
a to schvalil aky vybor ? kedy ? neverim ze to schvalili novy poslanci vyboru dnes rano ... takze co schvalili predcadzajuci poslanci, na to moze fico zvysoka nakadiť
140e nie je davka, ale znizenie dane ...
Co keby ste uviedli, aku velku dan zaplati clovek, ktory si ju znizi o bonus 140e ? A aku dan zaplati clovek ktori so ju znizi len o bonus napr. 60e
To by uz ale nevyznelo tak super pre tych menej zarabajucich ...
autor sa prebral z 20rocnej komy ?
""Postup na futbalové Euro 2024 v Nemecku je na dosah už dva duely pred samotným vyvrcholením. To tu nikdy predtým nebolo."
urcite nikdy ?
a co kvalifikacia na MS 2010 ?
tam sme 2zapasy pred koncomm boli v rovnakej situacii, t.j.ze stacilo vyhrat predposledny zapas a sme tam ...
a co je n tom zle ? vyjadril podporu utlacanemu palestinskemu ludu ... ze je zo strany izraelcov utlacany, je fakt
vyjadril snad podporu hamasu ?
tiez vyjjadrujem podporu palestincom, aby konecne mali vlastny stat na uzemi stanovenom osn a aby izraelsky apartheid konecne prestal
to co robi hamas nekomentujem
Dristy, opat komunizmus ... vsetci rovnako ... stredna trieda zaplati a chudoba dostane ...
Vysvetli mi konecne niekto preco treba sanovat chudobu rozumej zdravych zamestnanych s nizkym platom ? To uz potom skunna motivaciu na sebe makat ked dosfane milion prispevkov ?
Sanovat treba len chorych ...
Resp. z prispevkou a bonusov vynecgat len bohatych .. vsetci zamestnanci do 2,5x priemena mzda by na tom nali byt rovnako co sa tyja davok a bonusov
""Regionálny konflikt momentálne nie je pravdepodobný, pretože v skutočnosti by nebol v nikoho záujme. Izraela, Iránu, Ruska ani akejkoľvek inej veľmoci."
aaale je tu jedna velmoc v ktorej zaujme ten konflikt je ... aj ho bude aktivne zivit ... uSSa
most stoji ... vezicky stoja ... flotila stoji ... preto aj kyjev stoji ... zatial
* krymsky most
to uz aa cenzura tu je ? cenzor by si mal doplnit vzdelanie v oblasti logickeho myslenia a citania s porozumenim ...
sudca uvazuje ze masoveho vraha pusti v polovici trestu na slobodu pre dobre spravanie
ja napisem ze "ak ho pusti, tak zlocinec zavrazdi dalsich 10 ludi"
znamena to snad ze schvalujem vrazdu tych 10tich ludi ???
alebo len konstatujem co si myslim ... ze ked nastane A, nasledok bude B
rovnako si myslim, ze ked nemci dodaju tuto raketu a ukr znici rymsy most, ta nasledne kyjev lahne popolom.
neschvalujem, konstatujem ...
Krym je rusky, lebo jeho obyvatelia v referende vyhlasili nezavislost od ukrofasistov, a pripojenie k RF. Rovnako ako donbas. A tak to uz ostane navzdy
mlady hrac si spickovy klub vybojue jedine spickovymi vykonmi v klube, urcite nie vysedavanim na reprelavicke
nic horsie ako vlada komediantov, deviantov a primitivov, co tu bola posednych 3,5 roka, uz byt nemolo, takze je to ok ... a bradati devianti z PS nech sa za 4 roky rozpadnu na atomy
zaujimave ze stale stojime na strane zla ... ukropskeho fasizmu a izraelskeho apartheidu ...
Odporúčame