budu sa prekreslovat mapy ... ukropia aj izrael prestanu existovat v nedavnych hraniciach ... konecne
budu sa prekreslovat mapy ... ukropia aj izrael prestanu existovat v nedavnych hraniciach ... konecne
nejde o presny pocet, ale o to ze to zreje neboli obyvatelia malickej dedinky, ale niekkto na koho sa oplatilo vyslat niekolkomilionovu raketu
ano, a ruske velenie mali o tom kare dopredu info ze ? ze kdesi v zaprdenej dediine s 200 obyvatelmi bude na obed kar ta ta vypalme raketu ...
lebo inak preco by vypalili do takej prazdnej diery niekolkomilionovu raketu
ale ja viem, bruselsky dezolati nepotrebuju, a ani nemau cim rozmyslat
jedno mi hlavA neerie ...
co za ludia to boli ...
v dedine kdesi uprostred nicoho, ktora ma tak 500m a 3 ulice s par obyvatelmi, strela zabije naraz 50+ ludi ... to bola cela dedina naraz v rovnaom case nakupovat ?
az si zacinam domyslat ze ten obchodak bol ubytovna vojakov a restika jedalen ... a ta zenska obet maxialne tak civilna kucharka re vojakov
fasisticky ukropi, nevahaju zmasakrovat vlastnych len aby neustali dodavky zbrani zo zapadu
a bruselskym dezolatom staci ze ukrop povvie ze to bol rus a je vybavene ... a svk novinarsa zumpa nepovazuje za potrebne uviest "spravu nie je mozne nezavisle overit" ta ako to robi pri kazdom tvrdeni rusov
mas to pomylene, mier sa priblizuje s kazdym skapatym ukrofasistom
na ukrajjine zilo cca 10mil. rusov (25%), z toho na donbase cca 6mil (75%) ... tak nedristaj
rusko musi vyhrat, aby konecne zavladol mier na donbase ... smrt ukrofasistom !
karma je zdarma ... po tom ako sa na olympiade vy8rala na fanusikov a po zlate sa zbalila a odhlasila z dalsich sutazi namiesto toho aby pre fans zabojovala o dalsiu medajlu, a radsej uprednostnila sukromny SP, si nic ine tá tepša nezasluzila ...
to ze im o ukrajinu nejde, som myslel v zmysle ze ju nechcu celu obsadit ...
samozrejme ze demilitarizacia a neutralita nezavislej ukrajiny je jeden z hlavnyc cielov Ruska
hhej, dnes uz lyzuje kazdy de8il, pricom nejaky biely kodex ho nezaujima, v poode zastavi za horizontom kde ho prichadzajuci lyziar nevidi), uprostred zjazdovky (a nie na jej okraji) ... robí nebezpecne pohyby a nepresvedci sa ci tym niekoho neohrozi ...
predpokladam ze tak ako ten 8r clapec doplatil na to ze ho otec o vyssie uvedenom nepoucil , tak aj teraz podarena rodinka mozno facebukovala uprostred nebezpecneho useku a chudak lyziar co nabral hlupu mater ...
neklam, pytal si sa co si predstavujem pod pojmom rusi a na to som ti odpovedal ... comu nerozumies ?
opat dristas, logika asi nie je tvoja silna sttranka ... ten nosic na tazne podla teba nema max. nosnost ?
ty asi o sposoe vedenia oja, taktikke a sposoe sosahovania cielov vies asi velko ouno, ze ?
btw ze lvov moze byt zakladna pre zasobovanie frontu na donbase ti nenapadlo ?
obyvatelia ukrajiny ruskej narodnosti, ktory vyhlasili DLR a LLR a ktorí poziadali RF o pomoc
dristas ... nedostava zabrat o nic viac ako ked na tazne pripevnis nosič s 2-3 bicyklami
samozrejme vyjadrujem podnestercom plnu podporu v ich usili o osamostatnenie sa, resp. o proislenenie k Rusku
preco tento propagandisticky platok nepise rovnakym stylom aj o albanskych separatistoch ktorí mali ale viac stastia, ked nasilne odtrhli kosovo od srbska ...
ty si dobre mimo ...
banderistan musi byt porazeny, aby uz nikdy nikoho vo svete nenapadlo viest obciansku vojnu proti vlastnym obcanom - nejakej mensine ... smrt fasizmu
Odporúčame