Možno sa s jarou dočkáme Zvrchovanej demokratickej a právnej Slovenskej republiky.
Možno sa s jarou dočkáme Zvrchovanej demokratickej a právnej Slovenskej republiky.
Padli, pretože zabudli odovzdať po prechodnom období moc ľudu. Presne tak padnú aj terajšie režimy, pretože zabudli odovzdať moc ľudu.
Politici, lobisti a zlodeji sa boja zvrchovanej, demokratickej a právnej Slovenskej republiky. Bolo by po kšeftoch.
Ja nechcem bordel (istota či zlepenec) ja chcem Zvrchovanú, demokratickú a právnu slovenskú republiku.
Preto volím revolúciu.
Dobré si urobil, že si sa Gorilám neupísal. Pritom je to všetko jednoduché.
Zvolení zástupcovia nám tu za 22 rokov vytvorili všetko iné, len nie to, čo máme zakotvené v Ústave SR v článku 1 a to zvrchovaný demokratický a právny štát.
Naši zástupcovia tu miesto:
1/ demokracie vytvorili partokraciu podporovanú justíciou a riadenú oligarchiou - bohatými zlodejmi.
2/ miesto právneho štátu vytvorili justičný bordel, ktorý nedokáže potrestať a ani spravodlivo rozhodnúť v spore pri bohatom zlodejovi a ústavnom činiteľovi.
3/ miesto zvrchovaného Slovenska vytvorili poslušný satelit Nemecka, ktorý financuje záchranu nemeckých bank.
A moju petíciu:"Za zvrchovanú, demokratickú a právnu Slovenskú republiku", by si podpísal?.
Podrobnosti sú uvedené:
http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/2 90063/Ako-chytit-Gorilu.html
Práva a spravodlivosť nebude platiť pre každého bez rozdielu ak budeme voliť. Súčasný stranícky systém nie je možne napraviť. Jediná cesta ako to dosiahnuť je dokončenie revolúcie.
Pred 22 rokmi väčšina z nás chcela zmenu. Chcela slobodu, lepší život v zvrchovanej, demokratickej a právnej spoločnosti. Chcela žiť v spravodlivejšej spoločnosti. Nechcela totalitný režim satelitu Sovietskeho zväzu. Po 22 rokoch väčšina z nás dospela k názoru, že má slobodu, ale nemá lepší život a štát v ktorom žijú je ešte menej zvrchovanejší, menej demokratický, menej právny. Žije v ďaleko nespravodlivejšej spoločností, ako pred zmenou. Naši zástupcovia tu vybudovali miesto demokracie stranícky štát riadený oligarchiou - bohatými zlodejmi. Miesto právneho štátu tu vybudovali Justičný bordel. Miesto zvrchovaného Slovenska vytvorili poslušný satelit Nemecka, ktorý financuje záchranu nemeckých bank.
Vlastizrada Slovenska a demontáž demokracie a demontáž právneho štátu nesmie zostať nepotrestaná..
Alianciu Fair Play nereagovala na žiadosť o pomoc obete zlodeja s kufríkom úplatkov pri odstránení právnej medzery v ustanoveniach Občianskeho súdneho poriadku o dovolaní. Táto diera v Občianskom súdnom poriadku umožňuje na slovensku vyhrať každý súdny spor. Ústavní činitelia, ktorí sú oprávnení podať návrh ústavnému súdu na začatie konania vo veci súladu právnych predpisov, túto dieru nechcú odstrániť.
http://seta.blog.pravda.sk/2011/10/20/sluzby-jus ticneho-bordela/
http://seta.blog.pravda.sk/2012/ 02/11/obet-pravneho-statu/
Ak by sme hodnotili pedagógov na vysokých školách podľa kvality ich absolventov, tak by nám vyšlo, že najhoršie školy v oblasti práva a politológie..
Gorilu nechytíme cez nové strany v parlamente, ale iba cez Protest Gorila.
Takto sa dá Gorila chytiť:
http://stefanstefanides.blog.sme.sk/c/29 0063/Ako-chytit-Gorilu.html
Tak prečo o nej píšeš, ako o zbabelej a ľahostajnej.
Čo sa už zasialo, to vzíde, dozreje a bude sa zbierať. Inostranec nám tu niečo zasial a otvoril nám oči.
Revolúcia je nevyhnutná. Nespravodlivosť sa stala zákonom, preto odpor sa stal povinnosťou.
Neverite?
V ústavy máme zakotvené, že sme zvrchovaný demokratický a právny štát. V skutočnosti sme nedemokratický, neprávny satelit Nemecka.
Poslanci tu vytvorili justičný bordel, ktorý nedokáže vyšetriť a potrestať bohatého zlodeja a skorumpovaného ústavného činiteľa. Štátna správa sa každé štyri roky mení, keď tieto miesta obsadzujú neodborní, bez praktických skúsenosti nominanti koaličných strán.
Strany ovláda oligarchia - bohatí zlodeji. Poslanci sú asi platení cudzím kapitálom, keď zachraňuje nemecké banky a tak znižujú rating Slovenska. Na druhej strane zvyšujú rating Nemecka.
"Keď sa nespravodlivosť stane zákonom, odpor sa stane povinnosťou."
Súhlasím s nadpisom, pretože u nás je všetko naopak. V ústavy máme zakotvené, že sme zvrchovaný demokratický a právny štát. V skutočnosti sme nedemokratický, neprávny satelit Nemecka.
Globálne áno, ale regionálne sú tu značné rozdiely, čo sa odráža na životnej úrovni obyvateľov jednotlivých krajín. Naše problémy nevyrieši žiadne svetové ekonomické fórum, pretože naše problémy majú charakter vlastizrady. Zvolení zástupcovia vládnu v neprospech občanov Slovenska. Miesto zvrchovaného, demokratického a právneho štátu, tu vytvorili nedemokratický, neprávny satelit Nemecka. Poslanci tu vytvorili justičný bordel, ktorý nedokáže vyšetriť a potrestať bohatého zlodeja a skorumpovaného ústavného činiteľa. Štátna správa sa každé štyri roky mení, keď tieto miesta obsadzujú neodborní, bez praktických skúsenosti nominanti koaličných strán. Strany ovláda oligarchia - bohatí zlodeji. Poslanci sú asi platení cudzím kapitálom, keď zachraňuje nemecké banky a tak znižujú rating Slovenska. Na druhej strane zvyšujú rating Nemecka.
Otázka evidencie deficitu je v rukách ministra financií, ktorý pred voľbami chcel byť pekný, preto nevyplatil a nezúčtoval náklady, ktoré patrili do decembra 2011. Doplatili na to absoventi škôl, ktorí za prax v decembri nedostali zaplatené. Pritom v rozpočte boli usporené prostriedky vyhradené na tento účel. Kde je kontrolná funkcia poslancov, keď minister si môže také niečo dovoliť. Asi šijú do jedného vreca a na verejnosti sa hrajú na tvrdú opozíciu.
Poplatný tretí sektor a poplatný novinári nereaguje na podnety občanov a tak zakrývajú špinavosti moci.
Odporúčame