veru, táto vláda je fakt neschopná. Čo je ale horšie, jedinou alternatívou voči nej je strana sociálne cítiacich milionárov, ktorá je zasa schopná všetkého
veru, táto vláda je fakt neschopná. Čo je ale horšie, jedinou alternatívou voči nej je strana sociálne cítiacich milionárov, ktorá je zasa schopná všetkého
"Peter Havrilla požiadal vtedajšieho vedúceho služobného úradu Andreja Holána o urýchlené obstaranie nového poradcu. "V ten istý deň boli oslovené tri spoločnosti a za necelé tri týždne bola podpísaná zmluva"
klasika, narýchlo zbúchajú kšeft za 460 miliónov Sk a nakoniec vyberajú z jedinej cenovej ponuky. Toto už musí udrieť do očí aj červenému
gratulujem - k veci si nedokázal napísať nič, tak si aspoň zasmradil. To vám naozaj tak vadí nejaký usporený milión?
nezmysel - napriklad PPP projekty v objeme 660 miliard Sk by cele isli z prostriedkov statneho rozpoctu
a EU si svoje fondy strazi, nestalo sa jeden krat ze sme museli platit celu sumu z vlastneho vrecka kvoli pokusom o podvod a tunelovanie
stopnutie PPP bola jedna z mála dobrých veci, čo Figel ako minister urobil - jednak ani 1,5 roka po podpise zmluv nemali koncesionari peniaze na zahajenie vystavby a hlavne to bolo neskutocne predrazene - aj ked bola sranda sledovat, ako po volbach začali zo dna na den klesat ceny o miliardy eur, akoby sa nechumelilo
samozrejme - ked Lukasenko pred volbami rozhadzoval peniaze tak Bielorusko bolo žiarivým príkladom sociálneho štátu, teraz ked krachujú za to môže západ
no pekne, dalsi cerveny kostlivec, a zasa Vážny a Ikores...
tak ste si zanadavali a teraz k veci - aky mate nazor na znizenie platoveho stropu u starostov a primatorov na polovicu?
Tento tu v Líbyi nikdy nebol, maximálne tak copy+pastuje nejaký reťazový mail čo našiel na nete :)
kedy vyhnal 3 miliony Palestincov? Vyhnali tak 600 000, do ze sa dotycni rozmnozili pocas 2 generacii na 3 miliony je uz druha vec.
Okrem toho po roku 1948 aj z celeho Blizkeho vychodu a severnej Afriky vyhnali cca 600 000 zidov, ktori skončili v Izraeli - ked sa taký maličký štát dokázal postarať o 600 000 utečencov, ako je možné, že niečo podobné nedokázal stonásobne vacsi arabský svet?
V Misrate sa ešte bojuje? To je zvláštne, však pred pár týždňami to tam mali ísť podla Kaddáfího tlačovky vyčistiť "kmene" - 60 000 bojovníkov :)
kalkulačky majú, akurát ich používať nevedia. Na to, aby trafili na mínusku na fóre im ešte rozum stačí, no porovnať ceny súčasných úsekov s cenami vyrokovanými cez PPP, to by sme už od nich chceli priveľa :)
ale ale, zrazu vám príde 200 milionov Sk za kilometer dialnice ako privysoká cena? :)
a co ste nekričali, keď sa schvaľoval PPP2, kde boli čiste stavebné náklady za kilometer rýchlostnej cesty 560 miliónov Sk za kilometer - s úrokmi 2,4 miliardy?
a kde ste boli, keď sa schvaľoval PPP3 pri stavebných nákladoch 2 miliardy Sk za kilometer - s úrokmi 9 miliárd Sk???
nemyslis, ze by si to skor nechal na obdobie pred volbami?
Americania fotku mrtveho Ladina nezverejnili - začali ju vysielať pakistanské televízie po oznámení smrti a svetové agentúry ju automaticky prebrali
prečo by mali rebeli opúšťať mesto? Však sú tam doma, majú tam rodiny - narozdiel od Kaddáfího vojsk, ktoré ich už 2 mesiace neúspešne dobýjajú
úžasné, radosť tam žiť - len mi nejde do hlavy, ako je možné, že taká bohatá krajina nám už 20 rokov nie je schopná splatiť tie 4 miliardy Sk za dodanú vojenskú techniku
samozrejme, že je to vyhlásenie kmeňov z Kyrenaiky
ale aspoň už opúšťate svoju obľúbenú teóriu, že sa vzbúrila akurát hŕstka islamistov a agentov CIA :)
prepáč, ale ak sa aspoň trocha zamyslíš, iste ti dojde, akú sprostosť si teraz trepol. Pre začiatok 2 fakty
- príjmy Líbye z predaja ropy sú 50 miliárd dolárov ročne
- USA odoberá 6% líbyjskej produkcie ropy
a teraz kvízová otázka - koľko rokov by museli USA odoberať líbyjskú ropu bez zaplatenia jediného centu, aby si vytvorili dlh 200 miliárd dolárov?
milý Brehy, už v prvej vete si pomenoval svoj hlavný problém - málokedy sa vyjadruješ k veci, skoro vždy riešiš diskutéra. Už by si v Tvojom veku mohol byť zmierený s tým, že na svete existujú aj jedinci s názorom odlišným od toho Tvojho - preto mi nie je jasné, prečo na každý fakt, ktorý mi napíšeš pripadá 8 urážok, 6 podpichnutí a 3 amatérske psychoanalýzy. Internetové debaty mi by mali slúžiť na výmenu názorov, nie na pomerovanie virtuálnych pipíkov.
Pokial ťa ale tie tvoje tirády stoja veľa premáhania, mám pre Teba jednoduchú radu - ignore list. Ja si Ťa pridám tiež a ušetríme nám i ostatným čitateľom kopu času, pretože - bez urážky - v "debate" s Tebou nevidím prínos žiadny.
Odporúčame