este nie velryba a nejaky partisan chu bojiovat
este nie velryba a nejaky partisan chu bojiovat
prispevok cas 20:41 bol co signal z vesmiru ? chlapce ty si na tabletkach ?
partisan mohol by urobit SNP niekde na detskom ihrisku pieskovisku )
ty si ho zazil ? a kolko si mal rokov ?
dnes sme slobodni predali sme priemysel cudzincom makame pri nemeckych pasoch a vytierame zadky rakuskym dochodcom )))))))
a dnes v liberalnej demokracii sme panmi sami sebe )))
ak by rusi chceli 3 svetovu tak Kiev je uz davno zrovnany zo zemou
akeho hluoaka ved ty sa si ozval ci som nejak na tom ty si pricetny chlapce ? )))
vladnu reptiliani si sa predsa ozval ci som v poriadku ??? tak sa pytam kolko mas rokov tato terma je pre dospelych ))
chlapce kolko mas rockov pretoze tato tema je nadcasova asi pre teba.
odkial tvoja zvratena mysel vycitala ze rusi chcu 3 svetovu ? ))
je zavbavne citat prispevky pacientov velryba ,partisan, pravda zvitazi. Ak hladate humor doporucuejm diskusiu v Pravde )
ty si zaspal alebo si stale kome ??.https://www.youtube.com/watch?v=sa9nCRgZm00
general Macko a general velryba tu vojnu neozeme prehrat ))))
ty presne naplnas strategiu koalicie idiotov )
v Gaze nie su nejake stoly ze by si tam sadli aspn na lavicke v parku ?
Odporúčame