v Gaze nie su nejake stoly ze by si tam sadli aspn na lavicke v parku ?
v Gaze nie su nejake stoly ze by si tam sadli aspn na lavicke v parku ?
lepsie je dbat o zdravie. Kedy si bol naposledy na prehliadke ?
ten lekarsky recept si zle precital. Pise sa tam 3 x denne nie raz ))
v Turecku preberali asi konsolidacny balicek
a kto zaplati zbombardovany Donbas ?
Na tych stoloch nevidiet kapesniky a lyzicky preco ? ))
preco tam nebola kaja-company ?
a predsa som som severnej korei
Vy ste ukrajinka ? a kde ste sa narodili v krivom rohu ?
preco tam nebola pani Kallasova ???
mozno a na ukrajinskej strane francuzi s koksom na stole )
a kedy budete mat predstavenie v Moulin Rouge ? ))
Ukrajinska a ruska delegacia komunikovali cez tlmocnikov ??? to je ako keby cesi a slovaci potrebovali preklad )))
su krajiny ktore nevladzu splacat len uroky z poziciek. Tak si musia poziciat aspon na tie a nejako to oddialovat postupne lepit
katolik a v com ? ))))
Ve amerika je zadlzena po usi a stale si poziciavali od Ciny ))
cim viac si zadlzeny tym viac si poziciavas . V normalnom zivote u ludi to nedava logiku ale takto je to v politike
Odporúčame