Kvíz: Tuzex, pionierske tábory, devízový prísľub, pracovná sobota a bony. Čo si pamätáte zo socializmu?
Tento clanok mohol vyplodit len nejaky mlady zobak novinar co ani nezil v socializme len co pocul a cital. Uz samotna fotka je smiesna trapna podsuva citaterlovi nejaky obraz predstavu stalinistickeho zriadenia. )) Podstatna PAMET je ta ze ze tren system ktory chcete ( akoze nepriamo ) zomiesnit dokazal potravinovu sebestacnost vsetko sa doma pestovalo nie ako dnes dovoz 1 200 kamionov denne Kultura bola na urovni herci nie ako tieto liberalne splasky V zdravotnictve sa ludia netrapili ako zaplatia zubara alebo operaciu v sukromnej klinike ako dnes. Sport bol na urovni na zapasy Slovana chodilo min 15-20 000 ludi hraci ako Svehlik Pivarnik Ondrsz Vencel Capkovicovci na to sa dalo divat nie ako dnes ti potetovani sasovia a nakupeni cudzinci . To bolo PODSTATNE dolezite a nie blogerove trapne zuvacky bonboniery bony z Tuzexu preboha ved ved to je tak nizky a primitivny pohlad chapanie )))