ked uz jednobunkovy . Mas ty dokoncenu aspon zakladnu ?
ked uz jednobunkovy . Mas ty dokoncenu aspon zakladnu ?
4 hodinova fronta technologiou vymletych aky je v tom rozdiel medzi komunizmom a kapitalizmom .https://www.youtube.com/watch?v=K5fDNKyr0ps
spytaj sa progresivcov ty pol bunkovy ))
tupelo daj si tekvicove Starbucks )
ludia boli vtedy celkovo nejak k sebe blizsi bola vacsia ucta dnes je kazdy odcudzeny na vlastnom piesocku
tak tu nevypisuj o nejakych malinovkach ty saso . Ked bola sezona burciaku bratislavske vinarne boli vzdy plne studakov sa pilo do polnoci ty hlupak
sopliak ty si asi nechodil do ,,umelky,, do steinu do mamuta ktore boli plne studakov ty zasran
sopliak vsak ty ani nebol na svete co ty vies o socializme ????
a kde asi ti studenti a obycajni robotnici kradli ty troll ?
Ked bola ta strasna CHUDOBA a sa islo na pivo cuduj sa svete ludia si platili cele rundy trocharov nebolo . Dned Vam nikto ani kavu nezaplati bude prevraciat euro 3 x )))
ak ten odpad nepozbiera tvoj vnuk tak to nepozbieta NIKTO iny to je dnesna demokracia )))
a v Schwechate budu fronty na odlet o pol siestej rano ))
keby dnes doslo na lamanie chleba plienky v obchodoch a lieky v lekarnach budu vypredane za pol hodinu )))
bola vojenska sluzba aby mladi aspon vedeli co je zbran co je lopata zakop co je polna kychyna jedlo v esuse. DOTYK s realitou zivota
Boli skolske brigady raz za cas mladi sa zoznamovali s REALITOU zivota zbieranim zemiakov na poli pracou pri pase upratovanim okolia sadenim stromov a pod. Aby sedeli ako tupe TELIATKA pri PC v kaviarnach krcmach aby sa neflkakali
Kde je vola tam je aj cesta..https://www.youtube.com/watch?v=RG9TMn1FJzc
cudne zrovna sa virus vykotil v 2 krajinch ktore nepodporuju vojnu na Ukrajine . Zeby nahoida ?
MIMO- vladky prekrocili vlastny tien ..https://www.youtube.com/watch?v=3MFzZOxNdJE
Odporúčame