a preco nedas americke videa Tam si kupis granat samopal na kazdom rohu )))
a preco nedas americke videa Tam si kupis granat samopal na kazdom rohu )))
Dakujte Bohu ze nezacal strielat ako ti sialencii v amerike lebo tych obeti by bolo daleko viac to Vam garantujem
Prosim Vas media zacnitre sa konecne zaoberat domacimi problemami ta Ukrajina uz ludi nebavi uz su presiteni
tak najprv bol Simon teraz nejaky Samuel . To su ake mena ?
zase si sem prisiel ? pocuvaj nechces si vybrat dovolenku ???? )))
zlati komunisti ved toto je socialna anarchia co sa tu uz deje
co ma ruska kultura vojna spolocne so sadisticky dobodanou zastupkynou ??? Ten magor bol muslim ???
Najprv teplaren potom Cintula teraz tento exot
Simkovicovu chcete odvolavat Vy nevidite ze ze v priamom prenose tu mate americku kulturu ???
Nadavate tu rusom do fasistov z Orbna si utahujete pozrite sa najprv do zrladla ake svinsvo ake choroby tu mate vo vlastnych radoch v skolacch aka generacia tu vyrasta ?
Dovresti dire a Simon sarebbe scortese partire senza salutare ..https://www.youtube.com/watch?v=z_fJUkc0Qvg
HRDINOVIA liberalnych medii
clovece neviem kolko mas rokov ale tvoje nazory su strasne detske
nemaju argument tak to zakryju urazkami a vulgarizom stale sa to opakuje kazdy den ))
a to su ake ? ))
predstav si u nas kriminalizovali jedneho co citoval Stura )))
ziadny obhajca ale rovnaky meter.Kde sa zacalo strielat na majdane v Kieve alebo v Kremli v Moskve ???
Simon Omonik by mohol vybavit
Co myslite poda si Zelensky s Putinom ruku ?
Odporúčame