maka ale nestiha Matovic a Heger boli profici ))
maka ale nestiha Matovic a Heger boli profici ))
pretoze pre nase media premier je vraj kolaborant a Ukrajina baca z Terchovej chapes ? )))
Opozicia a medialni krikluni takze.. ta dovoenka v Hanoji nebola ,,klasicka ,, dovolenka ale nejake obchodne stretko ako som pisal. V Januari nikto normalny nejde na dovolnku za 6 000 na noc do Vietnamu to predsa vieme tam bol iny doivod..https://www.facebook.com/robertficosk/videos…
Voloda po 50 ke kazdemu ,, vyrazne klesne,, ))
o tej europe a rusku je to presne opacne . To uz si dosadite tie jeho slova )))
media Vas budu krmit len svojimi ,, konmi,, nezabudajte ))
to nema nic spolocne s Ruskom a dnesnou vojnou chapem ze je to absurdne tvrdenie pre mnohych ale na konci pochopite.
Stop plynu nie je koli financovaniu ruska a vojny na Ukrajine to je smiesny argument pre tych jednoduchsich . Zelensky vie velmi dobre ze rusi maju aj ine zdroje na finacovaniue vojny nielen profit z trubok ved to je na smiech. Zastavenie kohutikov ma iny HLBSI dovod do buducnosti. To sa vsetci postupne dozviete pojde to pomaly ale isto ako z chlpatej deky .
Putin sa boji Trumpa ? Voloda ty si stale komediant vobec si sa nezmenil )))
prosim Vas ako pokracuje ta charita - zbierka municie pre Ukrajinu mozu ludia este prispievat ?
idiot skus oslavovat stavat Tisove sochy na Slovensku a sleduj tu sialenu hysteriu v Bruseli . Ale v Ukrajine to je OK vsetko koser )))))
hlupak bavime sa o Ukrajiner a nie Rusku ))
ak Zelensky nerma problem s runovym symbolmi SS hakovymi krizami zastavami UPA v jeho armade ak je antisemita nie ? Putin to uz predsa povedal ze je hanba zidov
pouc nas teda o historii Banderu a Suchevica no daj ))))
Putin podporuje nejake gulagy a cistky ty hlupak ?
3 hodiny o nicom staci len jedna jedina CHLAPSKA otazka najde sa nejaky novinar ? Ako je mozne ze Zelensky ako chasidsky zid nema problem neprotestuje zatvara si oci vedie krajinu ktora ma narodneho hrdinu nazvy ulic sochy tvrdeho antisemitu ktory pachal genocidu na jeho ludoch. Ak by bol Bandera dnes pri moci Zelensky koinci
prinajlepsom v pracovnom tabore. Nie je to zvratene a absurdne ?
partisan je nasadeny troll najlepsie nereagoivat
to musia byt zradcovia a kolaboranti ))
chod radsej potesit svojimi perlami diskusie v denniku N alebo v Smecku
Odporúčame