ta uz neleti momentalne kraluje vlajka UPA )))
ta uz neleti momentalne kraluje vlajka UPA )))
a mozno z Norska bude zadara este aj so sampanskym )))
pan Simecka poucuje o narodnom zaujme a to je aky prosim Vas ? nejaky pacient tu vcera - predvcerom vypisoval ze rusky plyn je drahy americky je len za 3,74 eu za kubik )))
preco sa tesis na Fica ved tvoji geroji su Simecka a Korcok ty mas tesit na ich tlacovky
Viac ako polovica nemeckeho priemyslu fici je zavisla nia ruskom plyne aj to je propaganda pan Simecka ?
plyn a nejake burske oriesky pod stromcek . ?
vraj je tam namontovany cesky plasticky tranzit )
Pozor na elektricke kolobezky v tej Moskve pan premier )))
ani mucha nepreleti krizom na tlacovke )))))
sa nevviem dockat ked Fico pojde na pracovnu navstevu do Izraela. To medialne a opozicne TICHO ))
preco chodite do KFC do Mc Donaldu Vam nevadia miliony stratenych zivotov v Iraku Syrii Afghanstane Lybii ?
Progresivcom vadi rusky plyn z krsajiny ktora vedie vojnu. Ale im nevadi pitie kavy v Starbucks z krajiny ktora tiez vedie vojny
Je nacase zisti bankoy TRANZIT dodavky penazi na Vase ucty ?? )))
200 000 eu za psycho trance to je slusnost ? ))))
Grohling nie je vacsou hanbou tlacit lgbt agendu na nasich skolach ?
pan Simecka je ,,narodnym zaujmom , traslavy tanec . ?
Krajina do ktorej sa nalialo uz skoro 140 MILIARD a stale maju nejake extra poziadavky naroky .
Vazena opozicia...Ukrajina odmieta tranzit ruskeho plynu nie je to ZRADA a hanba ???? krajine ktorej sme pomahali posielali celu vojensku techniku s pozehnanim jedneho GROFA od sameho zaciatku konfliktu
Tak sme zistili ze nielen rusi robia chyby ))
Odporúčame