maju mimoeuropsky povod preco ? ))
maju mimoeuropsky povod preco ? ))
zase typicka slizka zurnalistika vsimnite si oni sa idu zaoberat diagnozou chorobou jedinca ale nie , dovezenou ,kulturou,, o tom sa nediskutuje.Kazdy tern terorista chudak vraj niecim trpi Preco tie choroby prichadzaju pochadzaju stale mimo Nemecka ?? )))
Overujte si info z viacerych zdrojoj neverte vsetko co pisu nase media oni to slepo preberaju z nemeckych zdrojov. Klikol som na nemecke diskusie min 80 % nadavky na Scholtza ten sialenec ked lezal na zemi vraj este zakrical , allahu agbar,, to ale nemecke media nenapisu .tak aky antiislamista ??? Vraj velky bojovnik za prava zien . Medzi 5 mrtvymi su prave 4 zeny a 9 rocny chlapec to je sialena cynicka absurdita..https://www.youtube.com/watch?v=9HpZKw65Wc0
napr. unia Stanko1
Z mojej strany na tento rok to je vsetko najlepsie celej redakcii ..https://www.youtube.com/watch?v=saMr0jzrxWg
a co chces robit v Unii ? ))))
a cim bude kurit cely slovensky priemysel nemocnice skoly tiez kotlami ? )))
brali 0 a cim je vykurovana Praha plynom z Australie ? ))
a ty budes cim kurit od januara pochval sa )))
aky je v tom rozdiel ty saso Cesi si v pohode odberaju rusky plyn a nas Fica budu grilovat ze ideme do Ruska To je aka komedia ? ))
Mozes ty vybavit si lepsi z klobuka vytiahnes mozno nejakeho zajaca )))
Budeme kurit len americkym alebo norskym no hotovy raj na zemi )))
preco sa pytate odkial bude plyn tierct ???? Ved VY liberalkovia ste teraz mali otvarat sampanske tesit sa sme uz bez ruskeho plynu nie ? Vas sen sa naplnil .
Uz vidim mladeho neskuseneho premiera Simecku behat nahanat plyn niekde po Nemecku )))
vidim tych protestujucich rozmyslam skoda ze volby nevyhral ten ich Simecka.Chcel by som vidiet co by teraz robil aj s Grohlingom Migalom a podobnych exotov chcel by som aby si to narod vyzral to co chcel vladu liberalov ))
ide o plyn cim budes kurit 1 januara ty vymlety saso ?
Migal ty si daj facku sam sebe to je najlpesie co urobis
kto dal mandat Matovicovi aby kupoval vakciny za tazke miliony ty farizej kde si bol ?
akde si bol ked Nad odovzdal ukrajincom nasu celu techniku kto mu dal MANDAT ty farizej ?
Odporúčame