normalne nechapem ako ti ludia vazne riesia moznost ruskej invazie na Ukrajinu. Rusko by nemalo vobec ziaden uzitok z UA uzemia a ludi. Aj tak vsetci skoro pracuju v Rusku. Rusi nechcu ani skoro 100% rusky Dombas pripojit a ne ze by masirovali na Kyjev ci dokonca do EU. Ked toto niekto vazne tvrdi, bud zamerne klame, alebo nema ani sajnu o geopolitike. S tym ako je UA rozdelena, uz davno to mala byt federativna republika. A nemuseli mat zbytocne boje na Dombase a problemy ktore teraz maju. Porosenko je teraz obvineny z velezrady novym prezidentom Zelenskym. Ten Porosenko, ktory za vydatnej podpory zapadu "bojoval" proti Rusom. Takisto aj hladany zlocinec Saakasvili usiel z Gruzinska na UA. UA je totalny absurdistan, kde sa vsetko meni uplne nepredvidatelne a jej predstavitelia rozhodne niesu nijak doveryhodny. UA si to musi najskor doma poriadne upratat a potom riesit vonkajsie zalezitosti. Rusko iba vyuziva totalnu neschopnost UA a zastava sa Rusov, ktorych ziju na UA miliony.

