stale proti tym drogam bojuju, ale objem prepravy a zisky napriek tomu neustale narastaju. To ze teraz nahodou odchytili 15 000 (!!!) ton kokainu, znamena ze dalsie statisice ton v pohode prejdu a stale budu prechadzat.
stale proti tym drogam bojuju, ale objem prepravy a zisky napriek tomu neustale narastaju. To ze teraz nahodou odchytili 15 000 (!!!) ton kokainu, znamena ze dalsie statisice ton v pohode prejdu a stale budu prechadzat.
Dovtedy budu ludi skusat, kym im to budu kupovat... :D
Ako moze byt rimokatolicizmus zakodovany v DNA?? Cirkev je spolocenstvo ludi, ktori zdielaju nejake spolocne nazory. Ked sa v nejakom, pre mna asi dost zasadnom nazore od nich odlisujem, tak od nich odidem a hotovo! Naco asi vznikli rozne reformovane cirkvy??? Prave preto, ze RKC sa jednoducho neda a hlavne nechce updatovat. :) vsetci co su naozaj veriaci a maju aspon trochu flexibilny pohlad na realitu to uz davno pochopili a od rimokatolikov odisli...
To je zaujimave...co je vseobecne najzaujimavejsie, a za co preto denniky platia nemale peniaze, je v podstate protizakonne! :))) je vseobecne zname, ze ludske nestatie je velmi popularne medzi ostatnymi, pretoze sa vsetci podvedome tesia, ze sa to nestalo im. Preto su spravy plne nestasti a nie "stasti"...
Ono prave ide o "diverzifikaciu zdrojov", aj ked je to len z jednej krajiny. Moznym rizikom plynu z Ruska nieje paradoxne Rusko samotne, ale Ukrajina! To vieme my a vedia to aj Nemci. Nie zeby nechceli platit za tranzit, je obava ze UA by mohla plyn opat zacat kradnut, cim by Rusko donutili zastavit ho. Rusko je zavisle od predaja ropy&plynu.
Vdaka Bohu ze USA stale chrani svet bez bezocivym a agresivnym Iranom! Bez nich by bola Europa stratena, vydana napospas Rusku a Iranu! Cim viac americkych vojakov bude na iranskych a ruskych hraniciach, tym sa budem citit bezpecnejsie. Hlavne ich treba najskor poriadne zastrasit, to je sposob, ktory na nich preukazatelne funguje. Nic ine na nich neplati!
Nechapem co sa vsetci tak cuduju??? Ked typek vysetri denne 8 ludi, viac asi nestihne. Co ma ine robit?? Ludia mozu ist slobodne hocikde inde, nikto ich tam nenuti cakat. :) keby som cakal na osobnu audienciu napr. u Madonny, tiez by sa tam kseftovalo s poradovymi listkami. Dobri doktori maju poradovniky, zli maju prazdne cakarne. Tak je to so vsetkym.
Hanbit sa mozu akurat tak Kanadania! Dat gol do nasej branky sekundu pred koncom! Regulerny gol nam neuznali, nechali nas opat hrat oslabovku az do konca klasicky...kanada da primitivny a agresivny hokej, nezasluzia si vyhrat!
Prinutit niekoho aby nekradol "dusevne vlastnictvo" sa podla mna neda. Mozno preto, ze dusevne vlastnictvo je iba ludsky, virtualny konstrukt. Ja nieco napriklad iba poviem, a budem vyzadovat aby to po mne nik nezopakoval. A stanovim, za akych podmienok moze niekto nieco z mojej reci az po urcitej dobe zopakovat.
Je to tragikomicke, ked sa tlste zeny tvaria, ze su so sebou spokojne...a pre svoju obezitu nachadzaju najroztodivnesie pomenovania ako "plnsie tvary", "zenske krivky", "kyprejsie tvary" atd. atd. :))) v skutocnosti nemaju vobec ziadnu sebakazen, ked sa za par rokov dokazu takto zrychtovat...kazdy den by mohla konecne realne zacat trochu run run run...:))) ale na to evidentne nema ziadnu sebadisciplinu...
Podla mna by sa cela UA mala lepsie keby ostali s Ruskom. A aj Bieloruskom. Rusko je skorumpovane, ale UA a BL este vyrazne viac...takze celkovo by si pomohli...neviem preco si myslia ze su nieco ine ako Rusi ci Bielorusi. A co z toho ich presvedcenia maju? Len vojnu, chudobu a problemy..hlupy nacionalizmus sposobuje len nestastie, vojny a problemy. Keby ostal stat RF+UA+BR, vsetkym by bolo lepsie, federativne usporiadanie...velky trh a hlavne mier a dobra nalada...teraz ma UA tretinu obyvatelstva, ktora nechce byt v UA, zdroj dlhodobych problemov... :(((
Haha...konecne objavili Ameriku...som len cakal, kym s tym niekto pride oficialne... :)))
Aky ma vyznam ideologicky propagovat evoluciu?? :) da sa vobec ideologicky propagovat nieco, co nieje ideologiou?? Propagaciou sa vzdy snazi niekto nieco ziskat. Co sa da ziskat propagaciou evolucie? Evolucia je proces, ktory sa neda nijak ziskat ani vlastnit...existuje bez akehokolvek ohladu na hocikoho.
Nik sa nejde zblaznit, iba to spominaju jednou vetou.
Zevraj clovek by mal rozlisovat medzi okupacnymi vojskami ZSSR a NATO. V com su NATO vojska menej okupacne? Do Warsavskej zmluvy sme vtedy pristupili dobrovolne pokial viem. Teda nase vtedajsie komunisticke politbyro. Bolo to bez referenda, aj ked ludia boli povacsine proti. Do NATO sme taktiez vstupili dobrovolne, po odsuhlaseni sucasnym politbyrom. Aj teraz to bolo bez referenda, aj ked mnoho ludi bolo proti. Iste, proti bolo menej ludi ako vtedy, ale aj tak je to velmi, velmi podobne. Hovorit ze snaha o nepritomnost hociakej armady je to sluzba Moskve je dost zvlastne...ako inak vysvetlit budovanie NATO zakladni ako eskalaciu? Sucast odstrasujuceho systemu...:))
Harabin nemoze mat tolko podla mna. Ludia nebudu volit komunistu, meciarovca a vraj "pravnika". Ked bol niekto pravnik za komunizmu, hovori to nieco o tom aky je to pravnik, a hlavne charakter. Zaujimave, ze v minulosti sa casto pouzivalo slovo "deharabinizacia" co sa prekladalo ako ocistenie justicie od korupcie typu albanska mafia atd atd. A teraz ma ten clovek gule kandidovat na prezidenta!!! A este aj najde ludi, co mu daju aj hlas!?!?! :))))) 15%...WTF?
Preco iba na Slovensku?? Ma predsa nadnarodne posobenie. :)
Smrt psickarom!!! :))))) kto ma taku agendu? Je niekto naozaj tak odvazny a zodpovedny, ze by to naozaj realne presadzoval?
Toto je divne ako sa tu ludia spravali ked bolo -41C. Ze sa bali chodit von, ze deti do skoly nechodili, ze vraj dokonca stromy praskali! Neviem ci si robili srandu, napriklad ruske mesto Jakutsk zaziva 40C mrazy pravidelne kazdu zimu. A to je celkom velke mesto, skoro ako Bratislava, autobusy chodia, vsetko je samozrejme otvorene, z mrazu si nikto nic nerobi, deti samozrejme chodia normalne do skoly. Teraz je tam cez den napriklad -32, v noci okolo -37. Uplne bezny zimny den. Ked sa im ochladi maju aj -50, a vtedy uz to zacinaju riesit. Ale je to velkomesto. Najchladnejsia dedina sveta, Oymjakon ma teraz -48C, pricom rekord maju vyse -70! :) Robit tu vedu z -41 je dost trapne...ale zas Arabi by robili to iste pri -20C a cernosi ani pri 0C uz radsej nevychadzaju von.
Odporúčame