VIDEO: Bežní Ukrajinci spor s Poľskom nechápu. Prečo nám to Poliaci robia? Zdali sa byť normálni, nie je to fér
Obyčajný ľudia na ukrajine plne chápu prečo sfetovanej smažke Polsko zakázalo prelet ponad Poľsko a teraz tomu nelegálnemu žobrajúcemu švábovi odobrali aj vysoké štátne vyznamenanie. Samotný ukrajinci vedia že nie je fér pokial oni musia trpieť a umierať za záujmy západu a za fašistickú chuntu, len aby si nenávidená Olena mohla ešte aj zajtra znovu odskočiť do New Yorku k Tiffanymu do klenotníctva. Nie je to ich vláda ,je to vláda fašistov ktorých krvavá diktatúra dosadila po Nulandovej prevrate na Majdane. Reakcia Poľska je veľmi správna quituje ju celý svet ,fašistický hmyz ktorý vraždí ukrajincov nesmie byť podporovaný. No Pasaran. Príklad by si mal zobrať aj Slovenský pán prezident a odobrať vysoké štátne vyznamenanie fašistickému hmyzu-im memoriam ktorý im udelila obdivovateľka Jozefa Tisa ,Zuzana Čapútová a podla vzoru svojho idola vyznamenala fašistov aj ona. Všetci dúfame že pán Peter Pellegrini odoberie fašistom udelené vysoké štátne vyznamenanie.