Asi áno keď Vasiľ zakvičal....LOL
Asi áno keď Vasiľ zakvičal....LOL
Počúvaj Banderovská hlísta vám náckom už prepína kompletne v hlavičke ? Pozri po slovensku koľko je tu hrobov po UPA a to vraždili civilistov ešte po vojne.
Veď ty nemusíš ,ty si prď do balonika a odkladaj si .
Aj od šimečkovej upotenej konkubíny by išiel pýtať peniažky naspať.
A na ukrajinu príde 0,6 percenta ....
No bože 500 perc. clo si uvalí Trump aj na USA .....LOL
Je dobré že táto demokratická vláda nemá jediný škandál ,potom musíte vymýšlať takéto šimečkotiny....LOL
Ano a Nemecko a celá eu budú potichu aj z Polskom odoberať ruský plyn hornými vetvami a slovensko utrie hubu ?
Zeriete hlupáci tú propagandu...LOL
Ten sfetovanej herečke naslubovali aj to čo nemájú....LOL
Odoberá ale reverzom. Je to slova pre teba nadmieru ťažké ?
Vasil,Kĺud .Nemusíš predvádzať že máš iq dáždovky.
Ano keď sme na konci rúri naozaj neprofitujeme .Toto ty ale z tvojím zaneným mozočkom nepochopíš.
Škoda že ti v osobitnej neumiestnili do rozumčeka trošku vedomostí. No čo už nedá sa všetko.
Samozrejme keď ho neberieme naším plynovodom holúbok.
Toto ti robí radosť ,takto sa ukájaš.....úbohé ,ale na viac bohužial nemáš.
Stanko nechať našu krásnu vlasť v rukách dementov ako ty ,to by mi srdiečko nedovolilo....LOL
Píše mentálny plankton na energii z ruského uránu ...LOL
Keď Rusko a Čína prehlasia že žiadne suroviny sa nebudú vyvážať mimo štáty Brics bude to pre Europu konečná.
Takže všetko čo bude drahšie je pre Slovákov lepšie ? Co ti už na Kysuciach sneží na hlavu ?
Odporúčame