Vasiľ ,používaj rozum , čo viac vyčerpava ekonomiky v EU ? Naschval to Putin po dohode z Čínou takto robí.Strategicky vysáva ,zadlžuje a odzbrojuje kompletne celé EU a USA . Zatiaľ čo Rusko dáva na vojnu iba 5 percent hdp a rubeľ neustále stúpa. Na obnovu munície v EU nemajú peniaze a tobôž ani suroviny ? A naozaj si myslíš že Čína či Rusko im ich niekedy dodá ?A štvrť ukrajiny je už fuč.

