Zúriví Európania. A ktože je to tu taký zúrivý? Mne pripadajú tie ženské v nej.
Zúriví Európania. A ktože je to tu taký zúrivý? Mne pripadajú tie ženské v nej.
Neustupovať! Ani piaď.
Prisľúbili nerasty. (Hlinu.)
A prečo európske?
Máš strach? To ti je podobné!
Máš strach? To ti je podobné!
V živote nič nezaplatia. Aj za tú trochu plynu, čo mali od nás, platila EÚ. Že sa nehanbí. Svet je dnes už inde.
Tvrdé rozdelenie Ukrajiny. Najlepšie podľa rieky a mora. Banderovci nikdy do NATO. Inak nebude NIKDY pokoj. A tvrdo strážiť našu hranicu.
Aké dojemné... (A je to aj poučné)
Kto ešte nebol vo vesmíre, nech sa hlási u s. Bez...
No, pekne ťa napichali i zmaľovali.
Ja len že tí dvaja zdrogovaní boli asi prepracovaní.
Pán Matišek sa hrá na blbého.
A tie obrázky? Áno - vojna je sviňa! Nemala NIKDY začať. Svoj podiel na tom majú aj Francúzsko a Nemecko, tak teraz je to aj ich popol na ich hlave. Veď vieme.
„nemôžete začať vojnu proti niekomu, kto vás 20-krát prevyšuje, a potom očakávať, že vám ľudia dajú rakety“ - svätá pravda.
A čo má Trumpo akože urobiť? Môže povedať akurát tak no, no, no... A to je tak všetko. Rusi si tam poriadok urobia. Musia to urobiť. Či sa to niekomu páči a či nie. Viď Kubánska kríza. Ukrajinci nie sú žiadni dobrodinci a anjelici. Poznáme. A nech sa on ďalej stará o svoje clá. Ak sa chce do toho zastarať EÚ, bude to všetko na jej triko.
Ľudia si stavajú v záhradkárskych osadách štokovce a vily. Úplne sa odtrhli z reťaze. Na nejaké zásady a podmienky kašlú. A nikto nič... Anarchia na všetkých úrovniach. Pohodička. Slovenskóóó...
Netrepe. Má pravdu a teba to štve. Len pokoj.
„nemôžete začať vojnu proti niekomu, kto vás 20-krát prevyšuje, a potom očakávať, že vám ľudia dajú rakety“
Vraj všetko zaplatí... Starú Belu zaplatí. Zaplatíme to my a on to Rozkradne.
Odporúčame