Suhlas.+++!
Alebo - Na austrálsky ranč...
Čo ti chýba? Včera ti bolo dovolené zabékať, môžeš byť spokojný.
Ha-Ha... My máme Uršulu!
Ty veľmi dobre vieš, ako to je!
Hurááá! A budú menšie clá.
Česť jeho pamiatke!
V poriadku pán Šimečka! Tak dáme DPH na 25% - Súhlas? Dúfam, že to dnes tým svojim ovciam, ako hlavný honelník, vysvetlíte.
Žiaden dopad, nič nehrozí. Robiť treba, Macronko! Najväčší dopad to bude mať na USA a tí sa neboja. Čudné.
My sme v Európe...My sme v Európe...My sme v Európe... Bééé!
Nemusím. Nežijem.
Prečo? Dnes je to taká jednotná mydlová chuť a len podľa obalu skúšaš hádať, čo tam dnu asi tak je.
A podávala sa aj ruka prezidentovi?
Zvláštne. Práve dnes išiel môj vnuk zbierať odpad po meste, vraj Deň zeme. Návrat socíku?
Vidím, že si sa "odviazal..."
Len zubári robia zadarmo.
Veď ho aj má.
Odporúčame