Zvolal ho Macron.
Zvolal ho Macron.
Ale existuje! Naposledy ho zvolal pred 2 dňami. Bol si? Pôjdeš?
Zelený?? Ale dobre si mu dal! Tak sa patrí!
Vieš koľko meria Zelený? Vieš? Je o hlavu vyšší od kýbla.
A to mu hodne pridal...
Ty tu stále omieľaš akýsi vymyslený "článok."
Áno, mierovej Ukrajine sa zaviazali. I Rusi. Potom sa Ukrajina ukázala v pravom (Sektore) svetle.
To povedz Zelenému.
To povedz americkým voličom. Ináč sklapni.
Nedá sa pozerať na celok cez prizmu vytrhnutého.
Pochopil si?
(pochybujem)
Mamička, Uršulka, oni nás bijú.
Išli sa vyplakať.
Poplakali a macron ich nachytro do 2. várky zobral.
Máš tam preklep.
To je pán Fico.
Pozrite sa mu na oči. Už v nich nie je ten bohorovný pokoj. Už s nimi uhýba a blúdi po okolí. Akoby nimi hľadal strýčka Joa. Neklamný dôkaz, že má strach.
Teda komediant.
Zo strany Ruska o bola sebaobrana.
Príčiny... Dobre? Ale ty o nich vieš, len sa hráš na sprostejšieho, než si. Chválim ťa.
Ale na teba platí.
A Macron? Chce sa hrať na EU-lídra. On na to nemá. Akurát sa demaskoval.
Keby Ukrajina SKUTOČNE chcela mier, robila by všetko možné i nemožné aby ho čo najskôr dosiahla. Zatiaľ to nevidím. Skôr naopak. Rusi to tak robia.
Ukrajina má maslo na hlave a nie Rusko.
Odporúčame